Rozcięli brzuch kobiecie w ciąży, ale nie było w nim dziecka. Lekarze osłupieli i podjęli natychmiastową decyzję

Rozcięli brzuch kobiecie w ciąży, ale nie było w nim dziecka. Lekarze osłupieli i podjęli natychmiastową decyzję Źródło: webniusy

Ciąża była wspaniałym okresem dla kobiety. Już nie mogła doczekać się, kiedy na świat przyjdzie jej maleństwo. Poród się rozpoczął, ale lekarze nie byli w stanie znaleźć dziecka. Osłupieni musieli podjąć natychmiastową decyzję.

Ciąża cieszyła ją najbardziej na świecie. Żadna inna informacja, którą usłyszała nie była, tak radosna, jak wiadomość, że za dziewięć miesięcy na świecie pojawi się jej ukochane dziecko. Rodzina Hughesów przeżyła prawdziwe chwile grozy, gdy rozpoczął się poród, nikt nie przewidział, że tak potoczy się ten dzień. 

Ciąża nieuchronnie zbliżała się do końca. Niebawem miała przytulić swoje dziecko

Kobieta, od kiedy dowiedziała się o tym, że jest w ciąży, nie mogła przestać się cieszyć na myśl, że już niedługo pojawi się na świecie jej długo wyczekiwane dziecko, które w końcu będzie mogła wziąć w ramiona i tulić w nieskończoność. Niestety, kiedy ciąża zbliżała się do końca, pojawiły się pierwsze komplikacje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przyszła mama zaczęła czuć się coraz gorzej, skierowała się do lekarza, by wykluczyć, że coś złego dzieje się z jej dzieckiem. Lekarze nie mieli dla niej dobrych wiadomości, do porodu musiała przebywać pod ich stałą opieką. Od momentu, gdy została przyjęta do szpitala, non stop przechodziła badania, po 36 godzinach jej stan zdrowia na tyle się pogorszył, że lekarze musieli podjąć natychmiastową decyzję o cesarskim cięciu. 

Lekarze rozcięli brzuch, ale nie było w nim dziecka

Lekarze, którzy prowadzili cesarskie cięcie przeżyli prawdziwy szok, gdy po rozcięciu brzucha okazało się, że nie ma w nim dziecka. Nikt nie wiedział, co się właśnie wydarzyło. Był to pierwszy przypadek, który widzieli, kiedy podczas porodu w brzuchu matki zaginęło dziecko. Ciąża bez dziecka? To wydawało się niemożliwe, dopiero co badali kobietę i jej dziecko było w brzuchu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

Okazało się, że kiedy lekarze rozpoczynali zabieg cesarskiego cięcia, maluszek siłami natury pojawił się na świecie. Lekarze oniemieli, gdy odnaleźli niemowlaka. Na szczęście, dziecko, które pojawiło się na świecie, było całe i zdrowe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Syn został sam na sam ze szczeniakiem. Ojciec zabrał pieska do weterynarza i poznał najgorszą możliwą prawdę
  4. Poszła do spowiedzi, z kościoła wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej takie rzeczy, że ręce opadają
  5. A jednak będzie rozwód! Rodzina królewska wstrząśnięta decyzją wnuka Elżbiety II

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News