Podczas porodu pękło jej krocze. Lekarze musieli amputować wszystkie kończyny, jajniki i jajowody kobiety

Podczas porodu pękło jej krocze. Lekarze musieli amputować wszystkie kończyny, jajniki i jajowody kobiety Źródło: Facebook

Ciąża tej kobiety zakończyła się makabrycznie. Kilka dni po porodzie zaczęła uskarżać się na ból brzucha. Lekarze zlekceważyli jej problem, uznając, że to wszystko przez ciężki poród. Jednak kilka dni potem okazało się, że już na całe życie pozostanie niepełnosprawna. Tej tragedii można było uniknąć.

Ciąża Lindsey była wielkim szczęściem dla niej i dla jej męża, Mike'a. Długo czekali na narodziny upragnionego dziecka i kiedy ich córeczka przyszła na świat, nie posiadali się z radości. Wkrótce potem sielanka została przerwana złym samopoczuciem młodej mamy. To, co rozegrało się później w szpitalu, brzmi jak historia z horroru, ale tej kobiecie przydarzyła się naprawdę.

Ciąża doprowadziła do amputacji kończyn

Pierwszy sygnał, że coś jest nie tak, pojawił się już kilka dni po porodzie. Lindsey uskarżała się na nieustępujący ból brzucha. Ponieważ mąż nie mógł patrzeć na to, jak jego żona cierpi, postanowił natychmiast zabrać ją do szpitala. Lekarze nie przejęli się jednak jej stanem. Zbagatelizowali zajście mówiąc, że po porodzie ból może być naturalny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lindsey wróciła więc do domu z kilkoma lekami przeciwbólowego. Postanowiła zacisnąć zęby, żeby nie wyjść na przewrażliwioną młodą matkę. Starała się myśleć o dziecku, a nie o bólu, który bez przerwy jej towarzyszył. Jednak to nie był koniec jej problemów. Ból nie ustępował, a po kilku kolejnych dniach pojawiły się niepokojące symptomy.

Ostry ból powrócił

Dopiero za drugim razem lekarze zorientowali się, że popełnili okropny błąd. 33-letnia kobieta nie miała ani chwili do stracenia. Gdy po raz kolejny trafiła do szpitala, po odpowiednich badaniach zorientowali się, że w trakcie porodu doszło do pęknięcia krocza, co z kolei doprowadziło do wtórnego wstrząsu septycznego i niewydolności wielonarządowej. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji, lekarze byli zmuszeni dokonać amputacji wszystkich kończyn oraz pozbawić ją jajników i jajowodów.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Podczas porodu nastąpiło pęknięcie krocza, co spowodowało pozostanie części łożyska w macicy. Taki stan mógł przyczynić się do powstania zakażenia. Gdyby klientka została wcześniej właściwie zdiagnozowana, można by było zapobiec wielu następstwom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Niestety, lekarze popełnili błąd. Informacje nt. strasznej choroby Jacka Rozenka ścinają z nóg
  4. Kotlet schabowy po staropolsku wręcz rozpływa się w ustach. Przepis na najbardziej soczyste i kruche mięso, będziecie zachwyceni
  5. Polsat przekazuje ostrzeżenia RCB dla Polaków. Są dwa zagrożenia z dwóch stron kraju

źródło: webniusy

Następny artykuł