Bez opamiętania dźgali nożem ciężarną nauczycielkę. Nagranie z kamery mrozi krew w żyłach

Bez opamiętania dźgali nożem ciężarną nauczycielkę. Nagranie z kamery mrozi krew w żyłach Źródło: YouTube/FOX 11 Los Angeles

Ciąża mogła zakończyć się w każdej chwili, gdy napastnicy zaatakowali nauczycielkę. Mężczyźni bez opamiętania dźgali kobietę, która nie mogła nic zrobić, by pomóc sobie lub swojemu nienarodzonemu dziecku.

Ciąża, w którą zaszła niedługo po ślubie, była dla niej spełnieniem marzeń. Kobieta całe życie wyobrażała sobie dzień, w którym zostanie mamą. Wszystko układało się idealnie, dopóki pewnej nocy jej życie i ciąża nie zostały zagrożone. W ułamku sekundy odmieniło się wszystko, co znała do tej pory.

Życie i ciąża nauczycielki wisiały na włosku 

Tanya Nguyen jest nauczycielką w katolickiej szkole. Od kiedy była małą dziewczynką, lubiła uczyć - sprawiało jej to wielką przyjemność i wiedziała, że chce się tym zająć w przyszłości. W końcu udało jej się spełnić to marzenie. Tak jak marzenie o posiadaniu dziecka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewnego marcowego wieczora jej niemalże idealne życie zmieniło się w jedną chwilę. Wysiadała z samochodu, gdy podeszło do niej 5 mężczyzn. Napastnicy zaatakowali ją znienacka, kobieta nie miała szansy się obronić. Pomimo tego, że krzyczała do mężczyzn, informując ich o ciąży, oni nie przestawali zadawać jej ciosów nożem.

Ciąża cudem została utrzymana

Dzięki niezwykle szybkiej pomocy lekarskiej, Tanya przeżyła. Jej ciąża została cudem utrzymana. Wskutek brutalnego ataku doznała licznych skaleczeń, w tym także na twarzy, miała przebite płuco i połamane zęby. Policji udało się namierzyć przestępców. Każdemu z nich grozi dożywotnie pozbawienie wolności. 

Dla kobiety najważniejszym było, żeby lekarzom udało się na tyle jej pomóc, by ciąża nie była zagrożona. 

Uczniowie wiedząc, co dzieje się z ich ulubioną nauczycielką założyli zbiórkę na jej leczenie. Wsparcie rodziców, innych pedagogów i wzruszonych jej historią internautów zasiliło konto nauczycielki o pół miliona. Pieniądze zebrane w zbiórce w całości pójdą na pokrycie leczenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

- Jestem tym całkowicie przytłoczona i bardzo wdzięczna za wasze wsparcie, że jesteście ze mną przez ten cały czas. Obiecuję, że przez to przejdę - powiedziała kobieta we wzruszającym nagraniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Mama myślała, że jej dziecko spłonęło w pożarze. Nagle strażacy dokonali odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać
  5. Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce

źródło: webniusy

Następny artykuł