Para pochwaliła się zdjęciem zaręczynowym i od razu pożałowała. Szczegół na fotce ujawnia całą prawdę

Para pochwaliła się zdjęciem zaręczynowym i od razu pożałowała. Szczegół na fotce ujawnia całą prawdę Źródło: fot. unsplash.com/Gift Habeshaw

Ciąża niekiedy potrafi zaskoczyć zarówno przyszłych rodziców, jak i ich bliskich. W tym wypadku para chciała pochwalić się zaręczynami, ale zdradzili o wiele więcej. Wszystko przez jeden szczegół.

Ciąża zazwyczaj jest w pełni zaplanowana przez przyszłych rodziców, ale czasami bywa tak, że para znienacka dowiaduje się, że za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich dziecko. W tym przypadku zakochani nie chcieli dzielić się jeszcze tą informacją ze wszystkimi swoimi bliski, ale zrobili to, nie usuwając pewnego szczegółu ze zdjęcia.

Pewna internautka chciała się pochwalić w mediach społecznościowych swoimi zaręczynami. Co prawda na jej palcu jeszcze wtedy nie pojawił się złoty pierścionek z diamentem, ale jak sama przyznaje, najważniejsze były szczere uczucia jej ukochanego. Niestety, przyszła pani Kelly nie przyjrzała się dokładnie fotografii, którą opublikowała.

Jej ciąża wyszła na jaw przez przypadek

Chcąc publikować jakiekolwiek zdjęcie w Internecie, powinniśmy wcześniej dokładnie mu się przyjrzeć, aby uniknąć możliwej wpadki. Jeżeli tego nie zrobimy, to możemy niechcący stać pośmiewiskiem całego internetu. Takie przypadki zdarzają się coraz częściej, a nieuważne dodawanie zdjęć może się skończyć w fatalny sposób.

W tym wypadku nie ma na nim żadnego mistrza drugiego planu, ale w lewym dolnym rogu zdjęcia bliscy kobiety dopatrzyli się pewnego szczegółu. Prawdopodobnie mógł mieć wiele wspólnego z tym, że para właśnie teraz postanowiła się zaręczyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Jest miłością mojego życia, a dzisiaj poprosił o moją rękę. Słowa nie opiszą tego, jak bardzo jestem szczęśliwa. Nie dał mi na razie prawdziwego pierścionka zaręczynowego, ale to, co się liczy najbardziej, to jego szczere uczucie. Wiem, że będziemy razem szczęśliwi niezależnie od rzeczy materialnych. Bądźcie czujni, bo niedługo trzeba będzie rezerwować daty - Przyszła Pani Kelly - napisała internautka.

Ów szczegółem okazał się test ciążowy, który leżał na stoliku. Znajomi kobiety ze zdjęcia momentalnie go zauważyli i zaczęli zadawać niewygodne pytania. Oczywiście przyszła mama początkowo udawała, że nie wie, o co im chodzi, ale kiedy się dokładnie przyjrzała, od razu zrozumiała swoją wpadkę. Wtedy przyznała się do wszystkiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu

2. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście

 - Czy to jest to, co myślę? - pisze jedna z internautek.

 - Więc co, jesteś też w ciąży? - zapytała znajoma kobiety.

 - O czym wy mówicie? Dlaczego tak myślicie? - odpowiedziała przyszła mama.

 - Słuchajcie, będziemy mieć też dziecko - dodała po chwili.

ciąża screen viralka.pl

  1. Matka zmusiła 14-letnią córkę, by poddała się operacji plastycznej. ”Brzydcy ludzie niczego nie osiągną”
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Małgorzata nie może pogodzić się z tym co zaproponował jej partner. Uważa, że jego rodzice są nawiedzeni
  5. Mężczyzna okazał dobre serce. W jednej chwili stracił żonę, a jego życie legło w gruzach

źródło: instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu