Ciężarna kobieta słuchała ulubionej muzyki z lat 90. Chwilę później poczuła się zupełnie inaczej

Ciężarna kobieta słuchała ulubionej muzyki z lat 90. Chwilę później poczuła się zupełnie inaczej Źródło: Screen/ Instagram/ danielleguentherphotos

Ciąża sprowokowała pewną Amerykankę do przeprowadzenia drobnego eksperymentu. Włączyła ulubioną muzykę, a to, co nagle poczuła, odebrało jej mowę. Wszystko opublikowała w mediach społecznościowych.

Ciąża to wyjątkowy stan, który wciąż przyczynia się do powstawania wielu teorii. Naukowcy od dawna zastanawiają się, jakie czynniki zewnętrze mogą mieć wpływ na rozwój dziecka. Obserwacje dowodzą, że pewne zachowania matki mają bezpośrednie przełożenie na noworodka. Na przykład danie, które często jadła matka podczas ciąży, może stać się ulubionym jedzeniem dziecka. Okazuje się, że poważną reakcję wywoływać może również muzyka.

Ciąża pretekstem do małego eksperymentu

Każda ciąża przebiega inaczej. Niektóre dzieci bardziej dają o sobie znać, inne mniej. Zdarzają się intensywne kopnięcia, jak i całe dnie spokoju. Czasem maluchy reagują nieproszone, a niekiedy wymagają zachęty rodziców.

Zdarza się, że matki "prowokują" malucha w swoim brzuchu do reakcji. Kobiety mówią do wyczekiwanych dzieci, śpiewają im, a czasem - puszczają konkretny gatunek muzyczny wierząc, że będzie miała ona pozytywny wpływ na malca po narodzeniu. 

Pewna Amerykanka przeprowadziła podczas swojej ciąży drobny, muzyczny eksperyment. Jego efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania.

Muzykalne dziecko. Spektakularny pierwszy taniec

Danielle Guenther opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać, jak puszcza swojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku muzykę z lat 90. Nie da się ukryć, że jest to widok niecodzienny, nie do zapomnienia. Domyślać się już można także, że synek Danielle, gdy już przyjdzie na świat, będzie osobą bardzo muzykalną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na filmie widać bowiem, jak Danielle przykłada do swojego brzucha telefon, z którego głośników słychać dźwięki hitu "Baby Got Back (I Like Big Butts) rapera Sir Mix-a-Lota z 1992 roku. W pewnym momencie da się wyraźnie zauważyć pewne zmiany - brzuch matki zaczyna falować. Najwyraźniej maluch zareagował na słyszaną muzykę.

Nagranie spotkało się z entuzjastyczną reakcją internautów.

- On też chce się zabawić - napisał jeden z nich.

- Urocze. Tańcz, chłopczyku! - dodał kolejny z obserwujących Danielle.

- On spał, a ty go obudziłaś! - półżartem zareagował internauta.

- Też tego spróbujemy! - zapowiada inny użytkownik Instagrama.

- To najbardziej urocze nagranie, jakie widziałam - kategorycznie stwierdza następna komentująca.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Eksperyment Danielle udowadnia, że nienarodzone dzieci odbierają bodźce z zewnątrz. Rozmawianie z nimi czy puszczanie muzyki wydaje się więc jak najbardziej pożądane. Słucha tego istota, która, choć jej nie widzimy, wszystko słyszy i potrafi żywo reagować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Papilot

Następny artykuł