Kobieta urodziła na parkingu. Położna w ostatniej chwili złapała dziecko, nagranie stało się mega hitem

Kobieta urodziła na parkingu. Położna w ostatniej chwili złapała dziecko, nagranie stało się mega hitem Źródło: youtube.com Natural BirthWorks

Ciąża pewnej kobiety zakończyła się w najmniej spodziewany sposób. Miała zaplanowane, aby rodzić w szpitalu - pod opieką lekarza i położnej. Niestety, los chciał inaczej i dziecko przyszło na świat już na parkinu. Kamery placówki medycznej zarejestrowały to niecodzienne zdarzenie.

Ciąża była dla niej wspaniałym czasem i z przejęciem oczekiwała porodu. Dziecku niespodziewanie zaczęło spieszyć się z przyjściem na świat i konieczna była interwencja położnej już na parkingu.

Choć ciąża przebiegała spokojnie, poród był walką z czasem

Susan Anderson i jej mąż z niecierpliwością wyczekiwali swojego pierwszego dziecka. Kiedy dowiedzieli się, że będzie to córeczka, nie posiadali się ze szczęścia. Susan postanowiła zaplanować poród pod okiem specjalistów, a przede wszystkim chciała urodzić w wodzie. Zależało jej na własnym spokoju i bezpieczeństwie dziecka. Niestety, na marzeniach się skończyło. 7 lipca dziecko samo podyktowało warunki.

Termin porodu zbliżał się nieubłaganie, jednak mała dziewczynka postanowiła nieco przyspieszyć swoje przyjście na świat. Susan poczuła w domu bolesne i częste skurcze, dlatego natychmiast poprosiła męża o spakowanie rzeczy i zabranie jej do szpitala. Miała nadzieję, że zdąży na salę porodową, jednak mąż musiał zadzwonić do szpitala, by na wszelki wypadek pod wejściem czekała na nich położna. Gdyby nie ona, wszystko mogłoby potoczyć się całkowicie inaczej.

Małżeństwu i położnej przyglądali się policjanci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Susan wyszła z samochodu, wspierając się na mężu. Zrobiła kilka kroków i zatrzymała się przed wejściem do szpitala. Krzyknęła, zadrżała i... urodziła dziecko. Położna asekurowała ją od tyłu, aby noworodkowi nic się nie stało. Natychmiast po narodzinach dziecko trafiło w ramiona mamy i kobieta "uzbrojona" w prowizoryczną pieluchę, nadal korzystając ze wsparcia męża, weszła do szpitala. Wydarzeniu przyglądali się funkcjonariusze policji, którzy zaniepokojeni krzykiem przybiegli na miejsce. Z boku obserwowali niecodzienne narodziny. Film na kanale Natural BirthWorks ma już ponad milion wyświetleń.

Dzisiaj grzeje: 1. O jej ciąży z 13-latkiem pisały wszystkie media. Nie żyje

2.Smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje 24-letni aktor

- Jestem zachwycony tą położną. Wow! Ci gliniarze byli świadkami czegoś, czego nie widzi się codziennie i zwykle jest to widok zarezerwowany dla rodziców i personelu medycznego. Piękny moment. Wciąż gram to w kółko, tylko po to, aby zobaczyć tą małą iskierkę radości, kiedy dziecko przychodzi na świat - zachwycał się internauta.

- Podziwiam, że ta kobieta była tak silna, że po urodzeniu dziecka weszła do szpitala jak gdyby nigdy nic. Wiem, że hormony, adrenalina itd., bardzo ciekawe jest oglądanie, do czego zdolne jest ludzkie ciało - skomentowała pewna kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziadek wykładał ogród starymi gazetami. Powód może zadziwić, efekty powalają
  2. Nie żyje popularny mistrz świata. Stracił życie w ekstremalnych okolicznościach, dramatyczne szczegóły
  3. Trwają ataki na klientów jednego z banków w Polsce. CERT alarmuje, można stracić pieniądze
  4. Dramat za zamkniętymi drzwiami, cierpienie było ogromne. Justyna Pochanke przed laty nie mogła opanować łez
  5. Powiedzieli Tyszkiewicz, że ma nowotwór. Dopiero później ujawniono niemożliwą prawdę
  6. TVP nagle wydało kluczowe oświadczenie. Chodzi o Andrzeja Dudę, w końcu cała Polska poznała prawdę

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News