Ile potrwa urlop macierzyński Joanny Krupy? Gwiazda wbiła wszystkie mamy w ziemię

Ile potrwa urlop macierzyński Joanny Krupy? Gwiazda wbiła wszystkie mamy w ziemię Źródło: youtube.com/20m2

Ciąża Joanny Krupy była ostatnimi czasy najgorętszym tematem w polskim show-biznesie. Wiele osób nie było w stanie uwierzyć, że 40-letnia modelka zdecyduje się w końcu na macierzyństwo. Sama gwiazda telewizji TVN w ostatnim wywiadzie zdradziła, jak sama wyobraża sobie powrót do pracy po urodzeniu dziecka. Takiej deklaracji nie mogła się spodziewać żadna z młodych mam.

Ciąża Joanny Krupy była ogromnym zaskoczeniem. Sama gwiazda, która opowiedziała o swoim stanie błogosławionym w programie Dzień Dobry TVN, wzbudziła wielką sensację wśród widzów programu, a także wszystkich swoich fanów. Po tym, jak medialny szum wokół ciąży Krupy ustał, jurorka programu zdecydowała się zdradzić również, kiedy zamierza właściwie wrócić do pracy. Taka deklaracja to prawdziwa sensacja, która na nowo rozbudzi zainteresowanie wokół gwiazdy telewizji TVN i z pewnością zdziwi wiele mam.

Ciąża Joanny Krupy znów na łamach mediów. Wypowiedź modelki na temat powrotu do pracy powala

Joanna Krupa może mówić o wielkim szczęściu. Modelka przez kilka lat deklarowała, że bardzo chce zostać mamą, ale ze względu na niewłaściwych partnerów, nigdy nie była w stanie zdecydować się na ten krok. Dopiero jej ostatnie małżeństwo zagwarantowało jej stabilizację i możliwość bezproblemowego zajścia w ciążę. Mimo że gwiazda telewizji TVN nie kryje ekscytacji, to, jak sama przyznaje, brakuje jej bardzo pracy i po urodzeniu swojego dziecka czym prędzej wróci na plan.

- Są plany, że chętnie bym wróciła do pracy, ale też nie wiem. Bo nigdy nie byłam mamą i nie wiem, jakie będą emocje. Co będzie się działo w domu, czy będę chciała być od razu w pracy, ale myślę, że jestem wariatka, pracoholik, więc pewnie będę chciała od razu wrócić do pracy i będę małą czy małego miała przy sobie - mówi gwiazda telewizji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy dziecko przeszkodzi modelce w karierze?

Mimo że Krupa z racji wieku nie pojawia się już na wybiegach ani rozkładówkach pism dla mężczyzn, to nadal nie może narzekać na brak pracy. Nie dość, że jest jedną z twarzy telewizji TVN, to ma jeszcze kilka zobowiązań w postaci występów w reklamach. Gwiazda telewizji przyznała również, że dopiero na kilka tygodni przed rozwiązaniem stanu błogosławionego, zdecyduje się na poznanie płci swojego dziecka.

- Jeszcze nie chcę wiedzieć. Ale przed porodem chciałabym wiedzieć, bo trzeba zaplanować cały pokoik. - wyznaje Krupa.

Choć fani cieszą się jej szczęściem, zdania na temat szybkiego powrotu do pracy podzieliły internautów. Niektórzy są szczęśliwi, że szybko zobaczą kolejne projekty zawodowe gwiazdy, inni natomiast są przekonani, że nie powinna się śpieszyć i odpoczynek dobrze jej zrobi. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz w BIKINI! Była Miss Polonia ma dziś 48 lat i pokazała, jak wygląda prawdziwe kobiece ciało, a nie manekina z reklamy
  2. NIE ŻYJE wybitna Polka, wszyscy zawdzięczamy jej wiele. Tragiczne doniesienia o śmierci legendy
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News