14-latka nie wstydzi się swojej ciąży. Opisuje swoje życie w mediach społecznościowych, powoli staje się internetową gwiazdą

14-latka nie wstydzi się swojej ciąży. Opisuje swoje życie w mediach społecznościowych, powoli staje się internetową gwiazdą Źródło: Instagram/igg.natalie

Ciąża potrafi zmienić dotychczasowe życie. Szczególnie wiedzą o tym bardzo młode matki, które musiały wkroczyć w dorosłość w bardzo wczesnym wieku. Pewna nastolatka pokazuje, że nawet w takiej sytuacji można dać sobie radę.

Ciąża dla nastolatek jest często powodem do wstydu. Kilkunastoletnie dziewczyny zazwyczaj nie obnoszą się ze swoimi pociechami ze względu na ogromną presję społeczną, jaką odczuwają. Ze schematu wyłamuje się pewna nastolatka, która zaszła w ciążę w wieku 14 lat, kreuje się teraz na gwiazdę Instagrama.

Nastoletnia ciąża nie stanowi dla niej powodu do wstydu

Natalie Shay zdecydowała się wykorzystać swoją szansę. Mimo że często mówi się, że ciążą w młodym wieku może wyhamować rozwój kariery, to nastolatka nie poddaje się i zaczyna stawać się na Instagramie prawdziwą influencerką. Zaczęła prowadzić również kanał na platformie YouTube, w którym pokazuje trudy macierzyństwa nastoletniej matki.

Nastolatka uczy się i pracuje, a ostatnio w jej życiu sporo się wydarzyło. Nie dość, że musiała łączyć trudy macierzyństwa z nauką to odszedł od niej ojciec córki, który zginął później w wypadku. Dodała również film, zatytułowany "mama singielka w wieku 16 lat".

Natalie nie jest łatwo. Mimo to chce być inspiracją dla innych nastolatek w ciąży

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natalie na pewno nie jest łatwo wychowywać, samotnie córeczkę, której nadała imię Ryleh. Mierzyć się musi nie tylko z łączeniem codziennych obowiązków z samotnym rodzicielstwem, ale także z agresywnymi komentarzami w internecie. Dlatego pod niektórymi filmami 14-latki wyłączono komentarze.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Co ciekawe, Natalie Shay zaczyna robić coraz to większą karierę w internecie. Jej Instagram ma już 64 tysiące obserwujących, a kanał na YouTube ma ponad 130 tysięcy subskrybentów. Na pewno jej historia, będzie wsparciem dla wielu nastoletnich matek, które muszą zmagać z wieloma problemami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Kobieta poprosiła męża o pieniądze na papierosy. Gdy odmówił, kilka dni później już nie żył
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News