Mama wyznała przyjaciółce, że jest w ciąży. Nie spodziewała się, że ta potraktuje ją w tak okropny sposób

Mama wyznała przyjaciółce, że jest w ciąży. Nie spodziewała się, że ta potraktuje ją w tak okropny sposób Źródło: Pexels/Jonas Kakaroto

Ciąża mogła pogłębić ich przyjaźń, stało się jednak zupełnie inaczej. Kobieta pewnego dnia wyznała swojej przyjaciółce, że jest w ciąży. Ta potraktowała ją jednak w niezwykle brutalny sposób. "Jak ona mogła to zrobić?!" - Ania wciąż zadaje sobie to pytanie.

Ciąża to wielki powód do radości dla każdej matki. Kobiety w stanie błogosławionym oczekują swojego dziecka, a wcześniej chwalą się wszystkim dookoła swoim jeszcze nienarodzonym bobasem. Ania ciążą pochwaliła się najpierw swojej przyjaciółce. Reakcja Eweliny, jednak zupełnie ją zadziwiła. To, co zrobiła później, jest straszne. Ani do dzisiaj nie mieści się to w głowie.

Ciąża je podzieliła. Wszystko z powodu zachowania przyjaciółki, która popełniła potworny błąd. Ania nigdy jej tego nie wybaczy?

Ania i Ewelina to dwie przyjaciółki, które znają się od dziecka. Razem dorastały i towarzyszyły sobie w najtrudniejszych sytuacjach. Były dla siebie wsparciem, a także dzieliły się ze sobą wszystkimi nowinkami z ich życia. Pewnego dnia Ania oznajmiła Ewelinie, że jest w ciąży. Okazało się, że wkrótce urodzi dziewczynkę, co bardzo ucieszyło Ewelinę. Obie wiedziały, jak Ania nazwie swoją córeczkę. Od lat marzyła o tym, aby dać jej na imię Zuzia. Dlaczego? To imię po jej prababci, którą Ania bardzo dobrze wspomina.

Pewnego dnia, obie kobiety znowu spotkały się na wspólne "ploteczki". Tym razem to Ewelina chciała przekazać "radosną nowinę" Ani. Wyznała jej, że także jest od pewnego czasu w ciąży. Dziewczyny miały więc wspólny powód do świętowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich radość szybko zakończyła się jednak po porodzie. Ania urodziła, a wkrótce, zaledwie tydzień po niej, także Ewelina. Kobiety spotkały się po raz kolejny, gdy już nieco odchowały swoje niemowlęta. Okazało się, że obie kobiety nazwały swoje córeczki tymi samymi imionami. Dwie Zuzie były przeurocze, ale mama jednej z nich od teraz była wściekła. Ania nie mogła wybaczyć swojej przyjaciółce, że ta nazwała córkę dokładnie tak samo, jak ona.

 - Jak ona mogła to zrobić?! - zadawała sobie w kółko to samo pytanie.

Przecież wiedziała, że Ania od lat planuje nazwać tak swoją córeczkę. Ania uważa dzisiaj, że Ewelina ukradła jej imię córki, co oczywiście jest według niej karygodne i niewybaczalne. Kobieta twierdzi, że tej przyjaźni nie da się już uratować. Nie chce mieć z Eweliną nic wspólnego. Od ich ostatniego spotkania minęło trzy lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Oczy wam wyjdą z orbit. Kasia Cichopek szaleje w prześwitującej sukience, nie miała na sobie stanika (FOTO)
  4. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  5. Pies zjadł popularny smakołyk. Kilka dni później już nie żył
  6. Zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Chwilę po śmierci mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie
  7. Straszna wizja Jana Pawła II. Płakał i błagał o ratunek. "Z Polską staną się straszne rzeczy"
  8. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News