Ciąża u 11-latki jest wynikiem romansu z przyrodnim bratem
Pixabay Greyerbaby
Agata Jaroszewska - 7 Maja 2020

Skandaliczne informacje obiegły media. 11-latka zaszła w ciążę z przyrodnim bratem, matka o wszystkim wiedziała

Ciąża u 11-latki obiła się szerokim echem, szczególnie skandaliczne jest to, że matka zastępcza wiedziała o romansie jaki ma miejsce w jej domu. Nie tylko przyszła mama jest nieletnia, także ojciec nienarodzonego jeszcze dziecka sam jeszcze nim jest. Sprawa jest bardzo kontrowersyjna, służby przyjrzały się całej sytuacji, a prokuratura przy okazji odkryła nieprawidłowości w lokalnej opiece społecznej. Stworzenie dobrej rodziny zastępczej jest wielkim wyzwaniem, jednak decydując się na adopcję rodzice powinni zapewnić bezpieczeństwo, ale przede wszystkim powinni interesować się dobrem wychowanków.

Ciąża 11-letniej Valentiny wywołała wzburzenie, gdyż wiek przyszłej mamy jest wyjątkowo niski. Ojcem dziecka jest jej przyrodni brat, który mieszka wraz z nią pod jednym dachem. Jak się okazało zastępcza matka wiedziała o całej sytuacji, nie zdecydowała się jednak zainterweniować.

NagranieUdawał martwego, żeby zostać dłużej w parku. Nagranie pokochały miliony, widok bawi do łezCzytaj dalej

Ciążą dziewczyny zajęła się prokuratura

Ciąża młodej Rosjanki z miejsca stała się priorytetem lokalnej prokuratury. Valentina mieszka w domu zastępczym wraz z jedenaściorgiem rodzeństwa. To właśnie jeden z braci, 14-letni chłopiec jest ojcem dziecka. Do nowego domu trafił około 5 lat po tym jak pojawiła się w nim Valentina. Liczna rodzina mieszka na jedynie 80 m kwadratowych i w związku z tym dzieci śpią w większości razem. Według informacji podawanych przez Radio Zet cytujące rosyjski portal life.ru, to właśnie w takich okolicznościach doszło między nimi do zbliżenia. Do Jachki koło Woroneża 11-latka trafiła w roku 2012. Sprawa pełna jest bulwersujących szczegółów, ale o samej ciąży Valentina dowiedziała się przez zupełny przypadek, wcześniej nie zdawała sobie z tego sprawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Już niedługo zostanie mamą

O tym, że nosi pod sercem nowe życie usłyszała w trakcie rutynowych badań lekarskich. Niedługo wyszło na jaw, że 11-latka jest w 15-tygodniu ciąży, a według informacji przekazywanych przez Radio Zet ich opiekunka prawna była świadoma tego co dzieje się w jej domu. Matka o wszystkim wiedziała, ale nie reagowała i jak się okazuje niezbyt dbała o los przygarniętych przez nią dzieci. Podobno sąsiedzi kobiety utrzymują, że wykorzystuje ona adopcję do pobierania zasiłków. Miała również sfałszować dokumenty dotyczące kontroli opieki społecznej. Ta miała odwiedzać rodzinę dwa razy w roku, a ostatnio urzędnicy mieli zapukać do domu w grudniu zeszłego roku.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Biedronki dla wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę

2. Miliarder odebrał sobie życie. Był młody, policja bada okoliczności samobójstwa

Matka postanowiła się wytłumaczyć

Kobieta, która zapewnić im miała nowy, bezpieczny dom nie uważała, że podejrzanie bliska relacja Valentiny oraz przyrodniego brata jest zła. tłumaczyła to zwykłą bliską więzią między przyrodnim rodzeństwem. Zbagatelizowanie tej sytuacji doprowadziło do ciąży 11-latki, możliwe, że kobiecie zostaną postawione zarzuty. Jak na razie trwa śledztwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek. Nie obyło się bez ofiar
  2. Kiedy zobaczyliśmy dom Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Prawdziwy pałac, tyle pokoi, że można się zgubić (FOTO)
  3. Polska przełamała fatalną barierę. MZ przekazało wyjątkowo smutne informacje
  4. Wydało się, co policja myśli o pomocy Rutkowskiego w poszukiwaniach Kacperka. Nikt nie mógł się spodziewać
  5. Nikt nie wiedział co łączy Ewę Błaszczyk z Łukaszem Szumowskim. Cała prawda wyszła na jaw, odbiera mowę
  6. Nowe hitowe kotlety schabowe z farszem podbijają sieć. Już zachwyciły ponad milion Polaków, nie trzeba nawet ziemniaków i surówki

Życie w czasie PRL-u wyglądało zupełnie inaczej niż dziśWasze dzieci nie pamiętają. 15 zdjęć ukazujących całą prawdę o PRLuCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News