23-latka była przekonana, że urodzi bliźniaki. Lekarze zamarli, kiedy zobaczyli, co znajduje się w jej brzuchu

23-latka była przekonana, że urodzi bliźniaki. Lekarze zamarli, kiedy zobaczyli, co znajduje się w jej brzuchu Źródło: youtube.com VideoNewsPortal

Ciąża 23-latki rozwijała się prawidłowo, jednak niepokoił ją zbyt duży brzuch. Lekarze potwierdzili jej, że urodzi bliźniaki, jednak przy kolejnych badaniach oniemieli. To wcale nie była dwójka małych dzieci.

Ciąża przyniosła tej młodej mamie wiele radości. Bardzo chciała, aby jej synek miał rodzeństwo i pragnienie to się spełniło, bo ginekolog orzekł, że kobieta zostanie mamą bliźniaków. Dopiero po pewnym czasie poznała prawdę.

Ciąża kobiety wprowadziła w konsternację lekarzy

23-letnia Alexandra Kinova i jej mąż Antoni na co dzień mieszkają w w czeskich Milovicach. Mieli już jednego synka, ale marzyli o rodzeństwie dla niego i dużej rodzinie. Kiedy kobiecie udało się zajść w kolejną ciążę, nie posiadała się ze szczęścia. Badania oraz ciągle rosnący brzuch mówiły same za siebie - miała wkrótce zostać mamą bliźniaków.

Z racji ciąży mnogiej Alexandra musiała częściej niż dotychczas przechodzić badania kontrolne u ginekologa. Jedno z nich mocno ją zaniepokoiło. Zadzwonił do niej lekarz, by natychmiast stawiła się w gabinecie. Dowiedziała się, że nie zostanie mamą bliźniaków, a trojaczków! Kobieta była wniebowzięta, a cały stres od razu z niej zszedł. Jednak kilka badań później okazało się, że wcale nie urodzi trojaczków. Lekarze byli skonsternowani i nie wiedzieli, jak przekazać to Alexandrze.

To zdarza się raz na 47 milionów ciąż, niesamowite

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze bali się, że Alexandra może nie udźwignąć aż tak "mocnych" wiadomości. Po kolejnych dokładnych badaniach przekazali jej, że zostanie mamą pięcioraczków. 23-latka o mało nie zemdlała - już wyobrażała sobie ten ogrom obowiązków, reakcję męża, a także oczami wyobraźni widziała trudny poród. Na szczęście wszystko odbyło się bez większych komplikacji. Za pomocą cesarskiego cięcia na świecie pojawiła się dziewczynka oraz czterech chłopców.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryto wielką tajemnicę ojca małej Madzi. Niewiarygodne
2. Maryla Rodowicz wyszła z sali sądowej zapłakana. Co wydarzyło się w środku?

Deniel, Michael, Alex, Martin i Terezka przyszły na świat w lipcu 2013 roku. Ich tata nie mógł być przy mamie w tej ważnej chwili, ponieważ niefortunnie spóźnił się na pociąg. Rodzina z miejsca stała się sławna - to był pierwszy tego typu przypadek w Czechach. Pięcioraczki, które przychodzą na świat zdrowe, rodzą się raz na 47 milionów ciąż. Dziś niespełna 7-letnie maluchy mają się bardzo dobrze i rozwijają się prawidłowo.

Fot. facebook.com/Antonio Kroščen/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?
  2. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  3. Robert Lewandowski podzielił się wzruszającym zdjęciem z córką. Mała Klara rośnie jak na drożdżach (FOTO)
  4. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, młoda kobieta nie żyje, ciało pomógł znaleźć Krzysztof Jackowski
  5. Poszła do ginekologa na kontrolę. W trakcie badania usłyszała słowa, po których wściekła wybiegła z gabinetu
  6. Kurczaki, które jecie mają coś podobnego na sobie? Nie jedzcie ich, niebezpieczne dla zdrowia
  7. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News