Poznali się na planie. Mąż Katarzyny Ankudowicz zostanie ojcem, fani wniebowzięci

Poznali się na planie. Mąż Katarzyny Ankudowicz zostanie ojcem, fani wniebowzięci Źródło: Fot. Facebook/Katarzyna-Ankudowicz

Ciąża aktorki ogromnie ucieszyła jej wielbicieli. Artystka zwykle ceni sobie prywatność, więc informacja o dziecku zszokowała fanów. Widzowie wspierają ją i prześcigają się w gratulacjach.

Ciąża Katarzyny Ankudowicz bardzo ucieszyła jej fanów. Aktorka chroni swoje prywatne życie, więc ogłoszenie, że spodziewa się dziecka, wyjątkowo zaskoczyło widzów. Równie szczęśliwy jest jej mąż, którego poznała podczas pracy na planie jednego z seriali. To będzie ich pierwszy potomek.

Ciąża aktorki ucieszyła jej wielbicieli

Katarzyna Ankudowicz stała się popularna dzięki serialowi "Bulionerzy". Później widzowie mogli oglądać ją m.in. w "Blondynce" oraz "Pierwszej miłości". Aktualnie jest gwiazdą serialu "O mnie się nie martw" emitowanego na TVP2. Dzięki serialowi zdobyła grono wiernych wielbicieli.

Nazwisko aktorki ostatnio pojawiało się w mediach coraz częściej m.in. za sprawą kampanii "Pozywam za smog", której była inicjatorką. Gwiazda pozwała państwo i władze stolicy o naruszenie jej dóbr osobistych poprzez zanieczyszczenie powietrza. Niedawno przeszła również spektakularną metamorfozę. Ścięła włosy i zmieniła ich kolor. Media nie mogły przestać chwalić jej nowego wizerunku.

Ciąża gwiazdy nie przerwie jej pracy na planie serialu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta bardzo chroni swoje życie prywatne. Informacje o tym, ze jest w ciąży, pojawiły się późno. Ojcem dziecka jest jej wieloletni partner, a od 2016 roku mąż, Mikołaj. Jest właścicielem dużej firmy nagłośnieniowej. Poznali się przy wspólnej pracy na planie jednego z seriali. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Informacja o ciąży ucieszyła fanów aktorki. Cieszyli się jeszcze bardziej, gdy gwiazda poinformowała na swoim Instagramie, że nie ma zamiaru zwalniać tempa i dalej będzie pracować przy serialu. Producent "O mnie się nie martw" przekazał informację o tym, że powstanie kolejny sezon.

- Wbrew pozorom, wcale nie zamierzam leżeć i pachnieć! ... ani dłubać w paznokciach! @omniesieniemartw_tvp sezon XII powstanie!!!!! Wczoraj poinformował nas o tym producent serialu - napisała na swoim Instagramie aktorka.

uploaded
Instagram / ankudowiczkasia

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł