Dwie zakonnice odkryły, że są w ciąży. Mieszkańcy ciągle nie mogą dojść do siebie po wielkim skandalu

Dwie zakonnice odkryły, że są w ciąży. Mieszkańcy ciągle nie mogą dojść do siebie po wielkim skandalu Źródło: flickr.com

Ciąża zakonnicy oburzyła lokalną społeczność. Teraz prawdopodobnie porzuci stan duchowny i zajmie się wychowaniem dziecka. Nie tylko ona jest w stanie błogosławionym.

Ciąża była zaskoczeniem nie tylko dla lokalnej społeczności, ale i dla samej zakonnicy. Niedawno wróciła do Włoch z misji w Afryce. Teraz prawdopodobnie porzuci stan duchowny, by zająć się wychowaniem dziecka. To nie jedyna siostra, która wróciła w stanie błogosławionym.

Ciąża była dla niej ogromnym zaskoczeniem

Niecodzienną historię opisał włoski dziennik "Corriere Della Sera". Niedawno dwie zakonnice wróciły do Włoch z misji w Afryce, skąd pochodziły. Jedna z sióstr powróciła do klasztoru Militello Rosmarino w prowincji Mesyna. Po jakimś czasie zaczęła skarżyć się na bóle brzucha. Udała się na badania do szpitala. Ich wyniki były zaskakujące zarówno dla lekarzy, jak i samej zakonnicy. Nie pozostawiały jednak żadnych wątpliwości. Medycy z Sant’Agata di Militello przekazali, że jest w ciąży. Jak podaje lokalny dziennik, kobieta planuje porzucić stan duchowny i zająć się wychowaniem dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ciąża zakonnicy z Mesyny to nie jedyny taki przypadek w ostatnim czasie

W ogromnym szoku jest również lokalna społeczność. W niewielkim miasteczku zapanowało gigantyczne poruszenie. Nie chcieli, by sprawa nabrała tak wielkiego rozgłosu. Sytuację skomentował burmistrz miasteczka, Salvatore Riotta.

– Żałuję tego, co się stało. To nie są przyjemne sprawy. Nasza licząca 1,2 tys. osób społeczność jest zaskoczona. Ta sytuacja została źle załatwiona i mało prywatnie – powiedział mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani

1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

W tym samym czasie bliźniacza sytuacja wydarzyła się we włoskim regionie Sycylia, w prowincji Ragusa. Zakonnica, która pochodziła z Madagaskaru, również wróciła z afrykańskiej misji. Pełniła na niej rolę matki przełożonej i zajmowała się osobami starszymi. Po powrocie zorientowała się, że jest w ciąży. Teraz ma wrócić do swojej ojczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę

źródło: Radio Zet

Następny artykuł