Ciężarna mama poszła do salonu na koloryzację. Zachowanie fryzjerki doprowadziło do tragedii

Ciężarna mama poszła do salonu na koloryzację. Zachowanie fryzjerki doprowadziło do tragedii Źródło: Unsplash/Suhyeon Choi

Ciąża wyklucza przyszłe matki z wielu rzeczy, na które mogą sobie pozwolić inne kobiety. Gdy ta ciężarna przyszła do salonu fryzjerskiego, również spotkała się z odmową pracowniczki, co później doprowadziło do sporych problemów.

"Ciąża to nie choroba" zwykło mówić wiele kobiet. Czasami takie stwierdzenia mogą być odbierane pozytywnie, ale zdarzają się przypadki, kiedy nadmierna aktywność może szkodzić dziecku. Wtedy należałoby spasować. Jednak ta kobieta była naprawdę uparta.

Kobieta w ciąży umówiła się na wizytę w salonie fryzjerskim

Ten salon fryzjerski cieszył się nie lada uznaniem. Do tej pory klientki wychodziły zadowolone, a nawet gdy coś poszło nie tak, to pracowniczka Weronika za darmo poprawiała błędy. Dzięki temu na portalach internetowych lokal miał średnią ocen na poziomie 5 gwiazdek. W salonie nieustannie gościły kolejne kobiety chętne do skorzystania z usług fryzjerki. 

Pewnego dnia do salonu zadzwoniła kolejna potencjalna klientka, kobieta w wieku około 25 lat. Chciała się umówić na kilka usług, w tym cięcie, modelowanie i koloryzację. W trakcie rozmowy nie wspomniała jednak, że jest w ciąży. Fryzjerka, nie zdając sobie sprawy ze stanu klientki, zgodziła się na wszystko i ustaliła termin wizyty. 

Ciąża sprawiła, że fryzjerka odmówiła wykonania usługi

- Najpierw wszedł jej brzuch, a dopiero później cała reszta. Obstawiałam 7. miesiąc, a ona mi mówi, że jednak 8. Włosy w kiepskim stanie, bo z wielkim odrostem, przesuszone i ze zniszczonymi końcówkami - pisała w liście do redakcji Papilot fryzjerka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy pracowniczka salonu dowiedziała się o ciąży, kategorycznie odmówiła wykonania usługi. Powiedziała klientce, aby przejrzała badania dotyczące zabiegu koloryzacji w ciąży. Choć nie ma na to jednoznacznego zdania naukowców, to istnieje podejrzenie, że chemiczne barwienie włosów może wpłynąć na zdrowie nienarodzonego dziecka. Fryzjerka powiedziała, że cięciem i modelowaniem włosów może się zająć, ale koloryzację może wykonać dopiero po porodzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Rozwścieczyło to klientkę, która wyszła z lokalu. Później wystawiła w internecie negatywną opinię, dając najniższą ocenę (czym zniszczyła idealną średnią firmy). W opinii stwierdziła, że odmówiono jej wykonania usługi bez powodu - oczywiście nie podała, że jest w ciąży. Pracowniczka chciała odpowiedzieć na opinię, ale kierowniczka kategorycznie zabroniła, przez co wystawiony komentarz pozostał na stronie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Państwowa firma MASOWO przyjmuje do pracy. 4,5 tys. zł do ręki na start
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
  4. Jeśli zaczniesz już dziś zdążysz zrzucić 10 kg do Sylwestra. Ekspresowa i bezpieczna dieta, dzięki której nikt nie oderwie od Ciebie wzroku
  5. Wspaniała wiadomość dla seniorów, mogą dostać nawet o 250 zł więcej. Muszą spełniać tylko jeden warunek

Źródło: Papilot

Następny artykuł