Ciąża w rodzinie królewskiej
instagram
Aneta Wasilewska - 5 Grudnia 2019

Porażające doniesienia zagranicznych mediów. Mówi się o ciążach księżnych Kate i Meghan

Ciąża w rodzinie królewskiej zawsze jest wielkim wydarzeniem. Nic dziwnego, że wiadomość o ciążach zarówno Kate, jak i Meghan, wzbudziła wielkie poruszenie. Zagraniczne media przekazują porażające wiadomości.

Kolejna ciąża w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Zagraniczne media nie mogą doczekać się następnego royal baby i już przewidują, że wśród monarchii pojawią się nowi członkowie. Wiadomości, które pojawiły się niedawno, są porażające, najprawdopodobniej i księżna Kate, i Meghan Markle są w ciąży.

Następna ciąża w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Pies ciągle szczekałIch pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiuCzytaj dalej

Kate Middleton wraz z mężem księciem Williamem doczekała się już trojga dzieci. Szczęśliwa mama u swojego boku ma Georga, Charlottę i małego Louisa. Co jakiś czas w mediach pojawia się informacja, że księżna miałaby spodziewać się kolejnego dziecka.

Kolejną członkinią rodziny, która mogłaby być w ciąży jest Meghan Markle żona księcia Harry'ego, która zaledwie pół roku temu wydała na świat pierwsze dziecko, Archiego. W przypadku byłej aktorki, tak samo, jak żony brata jej męża, informacje o potencjalnej ciąży pojawiają się niemalże każdego dnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama35 lekarzy nie miało pojęcia, jak mu pomóc. Wtedy matka wpadła na ryzykowny pomysł, którego skutki powalają na kolanaCzytaj dalej

W obu przypadkach to będzie bliźniacza ciąża?

Jednak najbardziej sensacyjne doniesienia dotyczą tego, że zarówno Meghan, jak i Kate miałyby rzekomo być w ciąży mnogiej. Brytyjski tabloid "New Idea" już od przy pierwszej ciąży Meghan przewidywał, że na świecie pojawią się bliźnięta. Chociaż wtedy przypuszczenia gazety się nie potwierdziły, to teraz na łamach prasy pojawiła się kolejna wiadomość o rzekomej ciąży bliźniaczej, a nawet poszli o krok dalej, twierdząc, że Meghan i Kate są w tym samym czasie w ciąży i obie urodzą bliźnięta.

Rodzina Królewska od narodzin Archiego, syna Meghan i Harry'ego nie przywitała na świecie kolejnego członka rodziny, możliwe, że dlatego media tak bardzo pragną, by na świecie zjawiło się kolejne dziecko.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Nie wiadomo, czy tym razem sprawdzą się przepowiednie gazet. Z pałacu Buckingham nie płyną żadne informacje, które miałby potwierdzić radosne nowiny o ciążach, tym bardziej bliźniaczych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona sportowca przekazała koszmarne informacje o jego nagłej śmierci. Simon chciał pobić kolejny rekord
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Wystarczy owinąć stopę kawałkiem chleba. Nawet najdroższe specyfiki nie dają takiego efektu
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zapukają do drzwi i nakażą wracać do pracy. ZUS coraz częściej przerywa L4

Miłość5 rzeczy, które zawsze trzeba robić po stosunku płciowym. Na pewno nie miałeś o nich pojęciaCzytaj dalej

źródło: jastrzabpost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News