Ciężarna kobieta wbiegła wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Nagranie tylko dla osób o wyjątkowo mocnych nerwach

Ciężarna kobieta wbiegła wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Nagranie tylko dla osób o wyjątkowo mocnych nerwach Źródło: Facebook.com/MPK w Częstochowie

Ciąża jest szczególnym czasem, w którym kobieta dba o siebie o wiele bardziej niż zwykle. Wszystko dla dobra maluszka. Ta kobieta najwyraźniej miała inne podejście, bo wbiegła wprost pod rozpędzony tramwaj. Nagranie aż mrozi krew w żyłach.

Ciąża, często nazywana stanem błogosławionym, jest wyjątkowym czasem. Kobiety robią wtedy wszystko, by ich dziecko zdrowo się rozwijało i całe 9 miesięcy ciąży przebiegało pomyślnie. Niektóre matki nie są jednak tak rozważne. Ta kobieta, będąc w zaawansowanej ciąży, wbiegła pod tramwaj. Wszystko zostało nagrane. 

Ciąża i lekkomyślne zachowanie 

Historia wydarzyła się w Częstochowie przy skrzyżowaniu al. Pokoju z al. Wojska Polskiego. Kobieta w zaawansowanej ciąży i mężczyzna wybiegli zza autobusu prosto pod pędzący tramwaj. Kobieta w ciąży została potrącona, mężczyzna zdążył odskoczyć w ostatniej chwili. Mieli wtedy czerwone światło, więc była to ich wina. Tramwaj nie miał szans wyhamować. 

- Do potrącenia przez tramwaj dochodzi z winy pieszego. Kobieta cudem wychodzi ze zdarzenia bez obrażeń zagrażających życiu i... ciąży, w której się znajduje - napisało na swoim facebookowym profilu Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do internetu trafiło nagranie z wypadku, które dosłownie mrozi krew w żyłach. Tylko dla osób o mocnych nerwach.

Tramwaj nie mógł wyhamować

Z przebiegu nagrania można wywnioskować, że maszynista jechał z poprawną prędkością oraz miał zielone światło. Pieszy wbiegli na tory nagle i z zaskoczenia, więc maszynista nie miał żadnych szans na wyhamowanie. Nawet gdyby ich wcześniej zauważył, niewiele by to mogło pomóc. Droga hamowania tramwaju jest bowiem cztery razy dłuższa niż autobusu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Chodzi o stan Polaków, którzy wrócili z Wuhan
2. Powód jest naprawdę smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieci

Jak się okazało, kobieta przeżyła potrącenie, a jej ciąży nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta miała o tyle szczęście, że tramwaj jechał z niedużą prędkością, bo powoli zatrzymywał się przed przestankiem. Filmik powinien działać jako przestroga dla pieszych, żeby byli bardziej uważni i nie wchodzili na jezdnię, gdy mają czerwone światło. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Kupił w Polsce mięso z zarażonego kurczaka, wygląda ohydnie. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Straszna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę nie do poznania. Jest zdewastowana
  5. Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby

źródło: Fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News