Wrzuciła do sieci zdjęcie swojego ciążowego brzucha. Do jej domu natychmiast przyjechała policja i ją aresztowali

Wrzuciła do sieci zdjęcie swojego ciążowego brzucha. Do jej domu natychmiast przyjechała policja i ją aresztowali

Ciąża nie przebiegła tak spokojnie, jakby tego chciała. Gdy wrzuciła do sieci zdjęcie swojego ciążowego brzuszka, wystarczyła chwila, by w jej domu zjawiła się policja i zakutą w kajdanki odprowadziła do aresztu.

Ciąża to szczególny czas w życiu każdej przyszłej mamy, która przez 9 miesięcy wyczekuje swojego maleństwa. Błogosławiony stan jest bardzo wyjątkowy, bowiem chodzi nie tylko o zdrowie samej ciężarnej, ale przede wszystkim małego człowieka, który rośnie w jej brzuchu. W takim wypadku przyszła mama powinna unikać jakiegokolwiek stresu i bardzo na siebie uważać. Historia, którą chcemy wam opowiedzieć, daleko odbiega od takiego obrazka. 

Ciąża nie miała dla niej żadnego znaczenia? Gdy wrzuciła do sieci zdjęcie brzucha, w jej domu zjawiła się policja 

Natasha Kirkland postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem swojego ciążowego brzucha i nie przewidziała, że tak to się może skończyć. Gdy opublikowała fotkę w sieci, jej obserwatorzy błyskawicznie dopatrzyli się na niej czegoś bardzo podejrzanego. Na drugim planie, na stoliku, leżała bowiem strzykawka i stołowa łyżka, czyli dwa przyrządy potrzebne do wstrzykiwania heroiny. Ponadto, wyraźnie widać, że Natasha ma gumkę uciskową kilka centymetrów nad zgięciem łokcia. 

Wystarczyła chwila, by w jej domu zjawiła się policja, która zabrała ją na komisariat. Okazało się jednak, że powód zatrzymania był zupełnie inny, a o heroinie funkcjonariusze dowiedzieli się zupełnym przypadkiem. Wszczęte śledztwo toczyło się na tle licznych oszustw kobiety oraz prowadzenia auta bez uprawnień. Choć kary nie uniknęła, nie odpowiedziała za narażanie życia dziecka przez przyjmowanie heroiny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdumiewające tłumaczenia i obietnice 

Gdy tylko Natasha wyszła z aresztu, opublikowała tłumaczenia zdradzając, że jej facebookowe konto zostało zhakowane. Wyjawiła również, że już od długiego czasu nie przyjmuje żadnych narkotyków i chce, by tak już zostało. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

- Moje konto na Facebooku zostało zhackowane i nie byłam na nim od 09.02. To zdjęcie ma już rok, wtedy jeszcze nie byłam w ciąży. Wtedy odebrano mi moje dzieci… ja nie byłam sobą. Byłam narkomanką. Ale teraz jestem czysta i zamierzam nadal być. Jak wszyscy wiecie, jestem w 20. tygodniu ciąży… Od dawna nie biorę narkotyków, tamto zdjęcie zniszczyło mi życie. Jednak nie złamie mnie to. Dla mojej córeczki oraz pozostałej trójki dzieci chcę i będę czysta. Zamiast plotkować na mój temat, zajmij się swoim życiem - wyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zasiłek dostaną jedynie WYBRANI. Kontrole przetrzepią wam kieszenie

Źródło: rumble

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News