Bartek już nie wie, co ma zrobić. Jego ciężarna żona "obnaża się przed obcymi ludźmi"

Bartek już nie wie, co ma zrobić. Jego ciężarna żona "obnaża się przed obcymi ludźmi" Źródło: .

Ciąża jest stanem, w którym większość kobiet decyduje się na noszenie luźnych ubrań i unikanie obcisłych kreacji. Bartek już nie wie, co ma zrobić ze swoją żoną, która spodziewa się dziecka. Zamiast zasłaniać swój brzuch, obnaża się jego zdaniem przed obcymi ludźmi.

Ciąża jest stanem, w którym większość kobiet nie decyduje się na obcisłe, eksponujące ciało ubrania. Żona Bartka ma zupełnie inne podejście do tej kwestii. Mężczyzna denerwuje się i twierdzi, że jego partnerka obnaża się przed obcymi. 

Ciąża to szczególny stan 

Ciąża to z wielu względów specyficzny czas dla kobiety. Również dlatego, że jej ciało diametralnie się zmienia. Wiele ciężarnych w tym czasie decyduje się na noszenie luźnych ubrań, które ukrywają pokaźny brzuch. 

Bartek chciałby, żeby taką opinię na ten temat miała jego żona. Ona jednak zdecydowanie należy do pań, które w trakcie tych 9 miesięcy wolą eksponować swoje ciało i prezentować wszystkim swój brzuch. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż oskarża kobietę o wulgarność 

Bartek nie jest zadowolony z tego, na jakie stylizacje w okresie ciąży decyduje się jego żona. Twierdzi, że w tym stanie powinna zachować skromność i zapomnieć o odsłaniających ciało kreacjach. Według mężczyzny partnerka jest wręcz wyzywająca. Nie ma pojęcia, co zrobić, żeby kobieta zmieniła swoją postawę. 

- W szafie ma aktualnie same obcisłe rzeczy, a nawet takie wynalazki jak top dla ciężarnych, opinające go legginsy czy szorty z gumką. Podobno ciąża dodaje kobiecości, ale mam wrażenie, że ona nigdy nie nosiła się w taki sposób. Obnaża się przed obcymi ludźmi, a powinna chronić świętość, którą jest nowe życie. Kiedy proszę ją, by trochę spuściła z tonu, wtedy słyszę, że mam się nie wtrącać - skarży się zrozpaczony mężczyzna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Jego zarzuty dla wielu kobiet mogą wydawać się śmieszne. W końcu ciało jego żony nie jest własnością mężczyzny. W ciąży najistotniejsze jest to, żeby to przyszła mama czuła się komfortowo. Jeżeli czuje się najlepiej w obcisłych legginsach, to powinna się w nie ubierać. Żona Bartka doskonale radzi sobie z jego pretensjami i tłumaczy, że jeżeli zabierze od niej brzuch, to będzie mógł się ubierać, jak mu się tylko podoba.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie
     

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł