Po porodzie brzuch kobiety nie przestawał rosnąć. Można się przeżegnać na widok rzeczy, którą lekarze z niej wyciągnęli

Po porodzie brzuch kobiety nie przestawał rosnąć. Można się przeżegnać na widok rzeczy, którą lekarze z niej wyciągnęli Źródło: https://fshoq.com

Druga ciąża tej kobiety miała niezwykły finał. Po porodzie jej brzuch nie przestawał rosnąć. W końcu młoda mama wróciła do szpitala, a lekarze wyciągnęli z niej coś bardzo dziwnego. Wcześniej nikt nie chciał jej słuchać.

Ciąża tej kobiety na pierwszy rzut oka przebiegła bez komplikacji. W szpitalu lekarze przekonali ją, by zrezygnowała z naturalnego porodu i zgodziła się na cesarskie cięcie. Zamiast cieszyć się swoim nowo narodzonym dzieckiem, dziewczyna czuła się coraz gorzej. Jej brzuch nie przestawał rosnąć, w końcu ponownie wylądowała w szpitalu.

To była jej druga ciąża w życiu. 34-letnia kobieta dzielnie nosiła kolejne dziecko aż przyszedł czas porodu. Do tego momentu dziewczyna nie skarżyła się na ból, a ciąża rozwijała się prawidłowo. Czekając na poród, lekarze namówili ją, by zgodziła się na cesarskie cięcie. Operacja się udała i kobieta mogła cieszyć się swoim nowo narodzonym dzieckiem. Jednak jej koszmar miał się rozegrać dopiero po powrocie do domu.

Ciąża, która mogła się skończyć tragicznie

Ciąża 34-letniej Yulii z Petersburga od samego początku rozwijała się prawidłowo. Kobieta już wcześniej urodziła jedno dziecko, dlatego już wiedziała, czego może się spodziewać po ciąży. Kiedy zbliżył się termin porodu, Yulia odpowiednio wcześniej chciała przyjechać do szpitala, by bez stresu przygotować się do rodzenia. Na miejscu lekarze namówili kobietę, aby zgodziła się na cesarskie cięcie.

Ciąża zakończyła się porodem metodą cesarskiego cięcia i podczas zabiegu nie pojawiły się żadne komplikacje. Chociaż Yulia mogła już cieszyć się z narodzin zdrowego chłopca, którego nazwała Dima, niedługo potem sama znalazła się w strasznym niebezpieczeństwie. Kobieta zaczęła odczuwać coraz silniejszy ból brzucha, w dodatku miała wrażenie, że on wciąż rośnie. Postanowiła wrócić do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W szpitalu lekarze stwierdzili, że przebyta ciąża może mieć takie skutki i jest to całkiem normalne. W końcu cesarskie cięcie jest zabiegiem inwazyjnym. Jednak kobieta nie dała się przekonać i miała złe przeczucia związane z jej stanem zdrowia. Wreszcie znalazła się w innym szpitalu, gdzie lekarze szybko jej pomogli. Po wykonaniu prześwietlenia, pracownicy szpitala nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Po zabiegu okazało się, że kobieta ma w brzuchu fartuch.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczny wypadek skoczków narciarskich. Są ofiary śmiertelne
2. Nowe informacje o pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktor zostanie uhonorowany jak najważniejsze osoby w kraju

Jak się okazało to nie ciąża, lecz niechlujstwo lekarzy, którzy po przeprowadzeniu cesarskiego cięcia zostawili w ciele kobiety fartuch, doprowadziła do niebezpieczeństwa. Całe szczęście po usunięciu ciała obcego, kobieta przestała odczuwać ból, a jej brzuch wrócił do normalnych rozmiarów. Niestety nie jest to pierwszy przypadek, kiedy za przykre dolegliwości pacjenta odpowiedzialni byli pracownicy szpitala.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy udaru. Każdy z nas powinien je znać
  2. Z ostatniej chwili. Znamy rywali Polski w Lidze Narodów. Czekają nas ogromne emocje
  3. Skandal z "Królowymi życia". Widzowie są wściekli
  4. Jak zrobić ziemniaki powalające smakiem? Kluczem jest rewelacyjny dodatek, o którym nikt by nie pomyślał
  5. Owczarek niemiecki bez opiekuna pojawił się na komisariacie policji. Niewiarygodne, co się stało chwilę później
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News