Żona piłkarza chwali się, że piła alkohol w ciąży. "Codziennie dwa kieliszki"

Żona piłkarza chwali się, że piła alkohol w ciąży. "Codziennie dwa kieliszki"

Ciąża żony znanego piłkarza mogła być zagrożona. Kobieta pochwaliła się, że spodziewając się narodzin lubiła wypić alkohol, czasami nawet spożywała dwa kieliszki dziennie. Taka postawa może zasługiwać na jak najwyższą naganę.

Ciąża żony znanego piłkarza wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Chorwacka modelka, która chwaliła się pokaźnym brzuszkiem na swoim Instagramie postanowiła przedstawić swój idealny przepis na udane oczekiwanie na dziecko. Zdaniem kobiety, jest to picie dwóch kieliszków wina dziennie. Skandaliczna wypowiedź odbija się echem wśród fanów zawodnika.

Ciąża żony piłkarza była specyficzna. Kobieta lubiła pić wino

Żoną piłkarza, która przyznała się do spożywania alkoholu jest Jovana Djordjevic. Ukochana zawodnika włoskiego Chievo i reprezentacji Serbii uchodzi za jedną z największych gwiazd chorwackiego Instagrama, a sama przed laty robiła wielką karierę jako modelka.

Para, która przez długi czas nie chciała decydować się na dzieci ze względu na swoje zajęcia, postanowiła spróbować zostać rodzicami. Były piłkarz Lazio nie krył swojej radości i wraz z ciężarną żoną pokazywał się na jej mediach społecznościowych. Mało kto wiedział wtedy, że kobieta ma dość specyficzny sposób na życie z brzuchem ciążowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Deklaracja Jovany wzburzyła włoską opinią publiczną

Dopiero po porodzie Jovana przyznała, że lubiła wypić wino, które relaksowało ją i przygotowywało do zostania młodą mamą. Piłkarz, który ma w samych Włoszech dużo fanów, znalazł się pod ich ostrzałem. Kibice pytali zawodnika, czemu w ogóle dopuścił do tego, że jego żona piła w trakcie ciąży. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2.Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

O ile sam reprezentant Serbii nigdy nie odniósł się do zamiłowania swojej ukochanej do wina, o tyle sama Jovana jest święcie przekonana o tym, że dwie lampki nie mogą zaszkodzić rozwijającemu się płodowi. Na całe szczęście dziecko narodziło się zdrowe i bez żadnych chorób spowodowanych przez picie w ciąży.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję 

Źródło: Mama Du

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News