Kobieta ważąca 280 kilogramów urodziła dziecko-giganta. Jego zdjęcia odbierają mowę

Kobieta ważąca 280 kilogramów urodziła dziecko-giganta. Jego zdjęcia odbierają mowę Źródło: youtube

Ciąża zbliżała się już do końca. Jednak nikt nie spodziewał się na świat przyjdzie aż tak ogromne dziecko. Jego zdjęcia odbierają mowę. Nawet lekarze byli w szoku kiedy zobaczyli chłopczyka.

Ciąża była najlepszą wiadomością w jej życiu. Kobieta prze wiele lat starała się, aby na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Potwierdzenie przez lekarzy, że ciąża rozwija się prawidłowo było najlepszym, co usłyszała. Bała się, że stan błogosławiony może być zagrożony ze względu na jej nietypową wagę, jednak na świecie pojawiło się zdrowe dziecko, o równie imponującej masie, co jego mama.

Ciąża była spełnieniem marzeń. Na świecie miały pojawić się trojaczki

Pochodzi z Australii i waży 270 kilogramów. Ze względu na ciężar, który nosi, nie jest w stanie wykonywać wszystkich czynności, w wielu musi wyręczać ją jej partner. Para, która nie wyobraża sobie życia bez siebie, zdecydowała się, że przyszedł czas na posiadanie potomstwa. W końcu się udało. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża rozwijała się prawidłowo, a lekarze byli przekonani, że wszystko z dziećmi jest dobrze. Lekarze od początku zakładali, że ciąża będzie mnoga, a na świecie pojawi się co najmniej troje dzieci. Jednak poród pokazał, jak bardzo się mylili. W przypadku kobiety, która waży 270 kg, poród naturalny nie wchodził w grę. Ciąża zakończyła się cesarskim cięciem, a ku zdziwieniu lekarzy na świat przyszło jedno dziecko. 

Ciąża zakończyła się porodem gigantycznego dziecka

Kiedy lekarze zaczęli wykonywać cesarskie cięcie przekonali się, jak bardzo się pomylili. Kobieta nie nosiła mnogiej ciąży, w jej ciele znajdowało się zaledwie jedno dziecko. "Maluszek", który przyszedł na świat sprawił, że wszyscy na oddziale przecierali oczy ze zdumienia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Lekarze nie mogli uwierzyć gdy go zobaczyli. Kiedy położyli dziecko na wagę im oczom ukazał się wynik, którego nigdy w życiu nie widzieli. Noworodek ważył 18 kilogramów!

fot. youtube

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News