Gdy wbiła nóż w surowego indyka, oczom gości ukazał się nieprawdopodobny widok. Oszukała wszystkich, zjedli wszystko

Gdy wbiła nóż w surowego indyka, oczom gości ukazał się nieprawdopodobny widok. Oszukała wszystkich, zjedli wszystko Źródło: instagram.com/theediblemuseum

Ciasto miało być deserem i pięknym zwieńczeniem tego przyjęcia. Zamiast tego na stole znalazł się surowy indyk, który wzbudził konsternację wśród gości. Kiedy jednak kobieta wzięła nóż i zaczęła go kroić, bardzo szybko okazało się, że było to nieprawdopodobne oszustwo.

Ciasto jest ulubionym daniem Sarah Hardy. Kobieta, która przez lata pracowała jako rzeźbiarka i cukiernik, miała przyjąć swoich gości pięknym wypiekiem. Zamiast tego na stole pojawił się jednak surowy indyk, co wywołało niemałą konsternację wśród zgromadzonych. Jak się jednak okazało, było to oszustwo ze strony kobiety i w momencie wbicia w niego noża, wszystko wyszło na jaw.

Ciasto gorsze od surowego indyka? Sarah Hardy zaskoczyła gości

Trzeba przyznać, że goście kobiety musieli być zadziwieni, kiedy na stole, zamiast ciasta, pojawiło się mięso i to w dodatku zupełnie surowe. Sarah patrzyła z kuchni na reakcję gości i zaczęła się śmiać z ich zakłopotania spowodowanego niecodziennym widokiem.

Kiedy wróciła z kuchni z nożem, wszystkie oczy były zwrócone wyłącznie na nią. Jej goście mało co nie złapali się za głowę, kiedy ostrzem zaczęła dotykać skórki nieprzygotowanego, odpychającego mięsa. Jak się jednak okazało, na brytfance podanej na stole wcale nie znajdowało się mięso. Było to sprytnie zakamuflowane ciasto, które do złudzenia przypominało drób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sarah tłumaczy się z wygłupu

Mimo że jej goście przez długi czas nie dowierzali, to koniec końców parsknęli śmiechem, wiedząc, że ich znajoma ma talent do robienia żartów. Okazało się, że tworzenie wypieków w dziwnych kształtach to jej specjalność, a ciasto-indyk smakowało wyśmienicie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

- Szczerze mówiąc, robiłem dziwne rzeczy przez całe życie - powinieneś zobaczyć niektóre z moich tortów z lukrowanymi włosami wyrastającymi z kręgów i z bulwiastymi, rozciągliwymi stopami. Ale prawdziwym powodem, dla którego robienie ciast stało się „dziwne”, była prawdopodobnie frustracja. Robiłam ciasta weselne, próbując robić ładnie wyglądające, właściwe ciasta. A potem zacząłem dodawać brązowe, cukrowe liście lub owada do pięknych cukrowych kwiatów. Nie wiem nawet, czy wszystkie narzeczone wiedziały - opowiedziała.

źródło: instagram.com/theediblemuseum

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Możesz otrzymać tzw. SPECJALNĄ rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

Źródło: Bored Panda 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News