Znana aktorka nie żyje. Jej zwłoki znaleziono w basenie

Znana aktorka nie żyje. Jej zwłoki znaleziono w basenie Źródło: Pixabay/goszka

Ciało aktorki zostało znalezione w basenie. Okoliczności śmierci gwiazdy były dramatyczne. Jej rodzina, przyjaciele i fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Ciało aktorki zostało znalezione na dnie basenu. Media właśnie przekazały dramatyczne wiadomości o śmierci lubianej modelki i aktorki. 42-letnią kobietę znalazł jej mąż. Rodzina, przyjaciele i fani gwiazdy pogrążyli się w głębokiej żałobie. 

Stefanie Sherk mieszkała wraz ze swoim mężem Demianem Bichirem w luksusowej posiadłości w Los Angeles. To właśnie w tym mieście rozwijała się jej kariera. Aktorka była znana z drugoplanowych ról w filmach i popularnych serialach. Można było ją oglądać między innymi w "Loco Love", "#Hashtag: The Series", "Un Cuento de Circo & A Love Song" i "Walentynki". Nikt nie spodziewał się, że jej życie będzie miało tak tragiczny finał.

Ciało aktorki znalezione na dnie basenu. Dramatyczne okoliczności śmierci

To miał być zwyczajny dzień. Mąż Stefanie Sherk wrócił właśnie do domu z zakupów, jednak jego żony nie było w domu. Mężczyzna zauważył ciało swojej małżonki na dnie basenu. Natychmiast wezwał pogotowie. Mózg kobiety uległ nieodwracalnemu uszkodzeniu.

Aktorka zapadła w śpiączkę, jednak nie udało się jej uratować. Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną śmierci było utonięcie. Mąż kobiety poinformował o tym wydarzeniu w niezwykle poruszającym wpisie:

- Drodzy przyjaciele. W imieniu rodziny Sherk i Bichir informuję, że 20 kwietnia nasza najdroższa Stefanie Sherk, moja kochana i kochająca żona, odeszła w spokoju. To najsmutniejszy i najtrudniejszy czas w naszym życiu i nie wiemy, jak długo zajmie nam pokonanie tego bólu - napisał Demian Bichir na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przyczyną śmierci mogło być samobójstwo. Gwiazda cierpiała na depresję

Okoliczności śmierci Stefanie Sherk bada policja. Śledczy podejrzewają, że aktorka mogła chcieć popełnić samobójstwo. Odkryto bardzo ważny dowód, który na to wskazuje. Ciało kobiety było obciążone przedmiotem, który miał uniemożliwić jej wypłynięcie na powierzchnię. 

Mąż aktorki przyznał, że chorowała ona na depresję. Nie jest więc wykluczone, że to właśnie ta choroba doprowadziła ją do próby samobójczej. Najbliższa rodzina aktorki, jej przyjaciele i fani wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Gwiazda TVN straciła mamę w STRASZLIWYM wypadku. Do dziś nie może się pozbierać
  2. Aleksander Kwaśniewski powiedział co NAPRAWDĘ sądzi o Agacie Dudzie. Miliony Polaków nie mogło uwierzyć, że TO powiedział
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. Martyna Wojciechowska jest w drugiej ciąży?! "Plan jest coraz bliższy realizacji"
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

źródło: Fakt

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News