Tragedia w polu, dziecko walczy o życie. Ujawniono, co zrobił mu ojciec

Tragedia w polu, dziecko walczy o życie. Ujawniono, co zrobił mu ojciec Źródło: Arkadiusz Ziolek/East News

Ciągnik najechał na dwuletnie dziecko. Chłopiec natychmiast trafił do szpitala, jego stan jest bardzo ciężki, walczy o życie. Do wypadku doszło podczas prac polowych. Okropna tragedia.

Ciągnik najechał na dwulatka, donosi Express Kaszubski. Do wypadku doszło w miejscowości Łyśniewo Sierakowickie w województwie pomorskim. Ojciec zabrał niespełna dwuletnie dziecko na ciągnik, którym uprawiał prace polowe. To, co stało się później, jest ogromną tragedią. Dziecko walczy o życie w szpitalu. Jego stan jest ciężki. 

Ciągnik najechał na dwuletnie dziecko

W Łyśniewie Sierakowickim w województwie pomorskim doszło do ogromnej tragedii. Według wstępnych ustaleń Expressu Kaszubskiego, ojciec zabrał dziecko ze sobą do prac polowych. Podczas jazdy ciągnikiem doszło do wypadku. Niespełna dwuletni chłopczyk nagle wypadł z maszyny wprost pod koło ciągnika. Całe zdarzenie trwało sekundy, nie było możliwości uniknięcia tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwulatek jeździł z ojcem ciągnikiem po polu. W pewnym momencie doszło do tragedii, dziecko wypadło z pojazdu pod jedno z kół. Ojciec nie miał możliwości zareagować na czas, wskutek czego ciągnik najechał na dziecko. Mężczyzna od razu wezwał służby ratownicze. Jak podaje Express Kaszubski, udało im się przywrócić dziecku funkcje życiowe. Maluch jest jednak w bardzo poważnym stanie.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się karetka pogotowia, policja oraz straż pożarna. Zaalarmowane służby natychmiast ruszyły do akcji. Ratownikom udało się przywrócić funkcje życiowe dziecku. Następnie przetransportowano go śmigłowcem LPR do szpitala w Gdańsku, gdzie zajęli się nim lekarze. Stan chłopca jest ciężki, maluch walczy o życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyjątkowo smutne wieści, Maryla Rodowicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę

2. Nie żyje 34-letni członek uwielbianego zespołu. Miał koronawirusa

Według statystyk KRUS, tylko w I kwartale 2020 roku zgłoszono 2 751 zdarzeń wypadków rolniczych. W tym samym okresie w zeszłym roku tego typu zdarzeń było znacznie więcej. Obecna liczba jest o niemal 20% (dokładnie 681 przypadków) mniej niż w poprzednim roku. Najwięcej przypadków śmiertelnych odnotowuje się z powodu przejechań, uderzeń, pochwyceń przez środki transportu, a także upadki przedmiotów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejna faza testów szczepionki. Próby będą przeprowadzane na dzieciach
  2. Anna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzów
  3. Wiśniewski bez skrępowania opowiadał o nowej żonie, nagle pojawiła się w kadrze. Widzowie mogli zobaczyć ją po raz pierwszy
  4. Pogodziła się, że już nigdy nie zobaczy ukochanego kota. Po 10 latach niespodziewanie otrzymała najlepszą wiadomość
  5. Pyton królewski we wrocławskim bloku. Zwierzę uciekło przed strażakami
  6. Afera w mediach po ujawnieniu całej serii niesmacznych i skandalicznych praktyk Biedronki. Wściekli są nie tylko klienci

 

źródło: PolsatNews

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News