Ci panowie właśnie porównali płacenie alimentów do zagłady w Auschwitz

Ci panowie właśnie porównali płacenie alimentów do zagłady w Auschwitz Źródło:

Stowarzyszenie "Dzielny Tata" w dość specyficzny sposób zareagowało na postulowane przez rząd zmiany w prawie dotyczącym osób zalegających z alimentami. Ich publikacja wywołała burzę. 

- To kolejny etap wynaradawiania Polski. Będą przygotowywane obozy zagłady dla ojców z tego co mówi sędzia Waldemar Żurek przewiduje się że już w 2017 roku zostanie zamkniętych 20.000 ojców nie płacących okupu za swoje dzieci. Te dane mogą być mocno zaniżone bo szacuje się że 700.000 ojców nie płaci alimentów - zatem pójdą do więzień tylko Ci co zostali zupełnie zrujnowani przez państwo "Polskie". Czyli wraca do więzień powiedzenie "Arbeit macht frei" - czyli "PRACA NA ALIMENTY CZYNI WOLNYM" - przekonują oburzeni działacze Stowarzyszenia Dzielny Tata.

Co ciekawe, członkowie Stowarzyszenia poparli Zbigniewa Ziobrę przed wyborami. Teraz uważają, że zostali przez ministra zdradzeni.

Wielu internautów nie podziela jednak zdania członków Stowarzyszenia. Twierdzą, że porównywanie płacenia alimentów do obozu zagłady jest olbrzymim nadużyciem.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News