Podczas kampanii prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych wielu celebrytów zaangażowało się w polityczną batalię próbując przekonać do wyznawanych przez siebie racji swoich fanów. Czasem posuwali się do szantażu przyrzekając publicznie, że jeśli wygra Trump to uciekną z USA. Teraz wszyscy im to przypominają.

Kampania prezydencka jaka miała miejsce w ostatnich miesiącach w Stanach Zjednoczonych była jedną z najdroższych i najbrutalniejszych w ostatnich dekadach. Oprócz samych polityków, w kampanię zaangażowało się również wielu światowej sławy celebrytów z USA.

Niektórzy z nich oprócz typowej agitacji i prób przekonania swoich fanów do głosowania na wspieranego przez nich kandydata, posuwali się również do szantażu przyrzekając publicznie, że jeśli wygra Donald Trump to uciekną ze Stanów na emigrację do innych krajów.

Teraz konserwatywni dziennikarze, media i wyborcy przypominają celebrytom ich obietnice i – z wyraźnym rozbawieniem – oczekują, że je spełnią.

 – Nie mogę w to uwierzyć. Uciekam do Kanady jeśli pozwolą mi tam wjechać i zostać – powiedziała sławna piosenkarka, Barbara Streisand.

fot. flickr
fot. flickr

 – W przypadku jeśli wygra Trump to z pewnością wyemigruję z USA. Ale to według mnie niemożliwe żeby się wydarzyło naprawdę. Mam nadzieję, że Bóg na to nie pozwoli – powiedział z kolei Bryan Cranston znany głównie z roli w „Breaking Bad”.

fot. wikimedia / Gage Skidmore
fot. wikimedia / Gage Skidmore

 – Jeśli ten koszmar naprawdę by się wydarzył i wygra Trump to ucieknę z tego pierdolonego kraju – oświadczyła natomiast młoda gwiazda muzyki Pop, Miley Cyrus.

fot. youtube.com/mileycyrusvevo
fot. youtube.com/mileycyrusvevo

 – Jeśli wygra Trump to moja gra aktorska się zmieni, ponieważ będę zmuszona nauczyć się hiszpańskiego – powiedziała aktorka komediowa, Amy Schumer.

fot. wikimedia / Ms. magazine
fot. wikimedia / Ms. magazine

 – Rozmyślam nad kupieniem rakiety i wyemigrowaniu na inną planetę jeśli wygra Trump, ponieważ to będzie oznaczało, że ta planeta oszalała – powiedział aktor i komik, Jon Stewart.

fot. wikiededia / Cliff
fot. wikiededia / Cliff

 – Jeśli wygra Trump to przeprowadzam się na Jowisza – zapowiedziała światowej sławy piosenkarka, Cher.

fot. wikimedia / David Carroll
fot. wikimedia / David Carroll

Kupiłam już nowy dom w innym państwie… tak na wszelki wypadek jeśli wygra Trump – oświadczyła aktorka i prezenterka telewizyjna Chelsea Handler.

fot. flickr
fot. flickr

 – Jeśli ten skurwysyn zostanie prezydentem to przeprowadzam się do Republiki Południowej Afryki – powiedział aktor Samuel L. Jackson.

fot. flickr
fot. flickr

 – Jeśli wygra Trump to przeprowadzam się na północ, do Kanady – powiedział mediom aktor komediowy, Keegan Michael Key.

fot. flickr
fot. flickr

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

Zobacz również