Bez tytułu
Wiadomości Pikio - 24 Grudnia 2015

Chytrzy ludzie z Włocławka. "Weź, bo dzieciory zeżrą" (video)

Do sieci trafił filmik, na którym uwiecznione zostało zachowanie niektórych mieszkańców Włocławka, którzy otoczyli "Świętego Mikołaja" rozdającego cukierki. 

Najbardziej niesmacznym momentem nagrania są natomiast słowa kobiety, która zachęca w niewybredny sposób innych, by szybko brali cukierki zanim "dzieciory zeżrą". Wymowna jest w tym kontekście scena, w której mała dziewczynka bierze tylko jednego cukierka podczas gdy inni biorą garściami lub całymi miskami do torebek. - To raczej kwestia mentalności a nie braku pieniędzy. Te panie są tak biedne że nie stać ich na 30 deko cukierków tak samo jak kilka lat temu biedna pani w Radomiu była tak biedna że nie wzięła chleba ze stołu a 3 butelki zbyszka. Tak samo były biedne blogerki modowe i inne celebrytki ostatnio bijące się w H&M o ciuchy czy kolejne osoby bijące się przy kolejnych promocjach w sklepie nie dla idiotów o telewizor czy inną konsolę do gier. Serio? To jest bieda? - skomentował jeden z użytkowników portalu wykop.plObserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
bh, źródło: cda.pl/wykop
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News