Chylińska naprawdę to zrobiła! Fani nie dowierzają w nową fryzurę

Chylińska naprawdę to zrobiła! Fani nie dowierzają w nową fryzurę Źródło: źródło: instagram/AgnieszkaChylińska

To kolejna metamorfoza gwiazdy TVN, która wzbudziła zainteresowanie nie tylko jej fanów, ale także mediów. Fryzura, w jakiej pojawiła się Agnieszka Chylińska na planie ostatniego "Mam Talent", po prostu zszokowała wszystkich. Fani gwiazdy nie dowierzają.

W ostatnich latach więcej uwagi w mediach poświęcano Agnieszce Chylińskiej ze względu na jej zmieniające się kreacje niż na jej aktywność muzyczną. Sama gwiazda doskonale wie jednak, jak ściągnąć na siebie blask fleszy. Wystarczyło, by Chylińska pojawiła się w całkiem nowej odsłonie, by fani przed telewizorami zostali porażeni. Wokalistka przyzwyczaiła nas bowiem do ostrych, szokujących często fryzur, które łączy z ostrym makijażem. Tym razem jednak gwiazda zaprezentowała się w nieco innej kreacji. Zamiast mocnych cieni, różu i bijącej w oczy szminki, Chylińska pokazało się z nieco bardziej "grzecznej strony".

Oswajanie bestii

Słowa o tym, że Agnieszka Chylińska postanowiła spiłować pazury swojej charakteryzacji, same cisną się na usta, jeśli porównać jej dotychczasowy wygląd. Nastroszona grzywka i makijaż kujący w oczy były jej znakami rozpoznawczymi. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda chce z tym zerwać. W ostatnim odcinku popularnego show "Mam Talent" Chylińska wystąpiła w całkiem nowej fryzurze. Wokalistka postawiła tym razem na bardzo grzeczną i niesymetryczną grzywkę zaczesaną na czoło. To wręcz nie pasuje do rockowego stylu, jaki prezentowała dotąd Chylińska. Przeskok od drapieżności do niemalże infantylności się powiódł. Piosenkarka zwróciła na siebie wszystkie kamery.

Fani podzieleni na dwa fronty

Wielu fanów Agnieszki Chylińskiej nie wie, co ma myśleć. Reszta podzieliła się na dwa obozy. Jedni twierdzą, że z nową fryzurą ich idolka wygląda po prostu dziecinnie. Pojawiają się nawet głosy, że swoją kreację pożyczyła wprost od swojej córeczki. Podkreślają przy tym, że Chylińska negatywnie ich zaskoczyła, a taka zmiana to tania sensacja. Z drugiej strony są ci, którzy wprost zakochali się w nowym wyglądzie gwiazdy. Bronią jej i przekonują, że ta fryzura to naturalna kolej rzeczy. Ich zdaniem bowiem Chylińska zmęczona jest już szokowaniem i ciągłym graniem rockowej gwiazdy. Stąd też nowa, bardziej stonowana i dorosła fryzura. źródło: player.pl źródło: player.pl źródło: player.pl źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News