Chwile grozy w Jaworznie! Zaczął strzelać między blokami

Chwile grozy w Jaworznie! Zaczął strzelać między blokami

Dramatyczna i niezwykle groźna sytuacja miała miejsce w Jaworznie. Pojawił się tam człowiek z bronią palną i zaczął strzelać między blokami. Najgorsze jest to, że chociaż na miejscu byli funkcjonariusze służb mundurowych, nikt nie interweniował.

To najdziwniejsza metoda odstrzału dzikich zwierząt, o jakiej słyszał świat. Na osiedlu mieszkaniowym w Jaworznie myśliwy strzelał do dzików bez żadnych ostrzeżeń dla mieszkańców i zabezpieczenia terenu. Tak przynajmniej donosi użytkownik Facebooka, pan Marcin Miłek. - Pewien pan, tfu, myśliwy spacerował sobie dzisiaj między blokami na Osiedlu Stałym jak szeryf i walił z flinty na lewo i prawo próbując trafić spłoszone (przez niego samego) i biegające wokół dziki. Za "szeryfem" podążała grupa strażaków i strażników miejskich, którzy przykrywali zwłoki podziurawionych zwierząt i wypływające z nich wnętrzności czarnymi workami. A wokół zdezorientowani przechodnie - i dorośli i dzieci - a to wracający z zakupów, a to przechadzający się z psami, a to bawiący się z rówieśnikami - z przerażeniem szukali drogi ucieczki przed nieznanym zagrożeniem - napisał na Facebooku pan Miłek.

Drastyczne wideo

Na potwierdzenie swoich słów wrzucił także krótki, kilkusekundowy filmik, na którym widać myśliwego i dwa uciekające przed nim dziki. Myśliwy w pewnym momencie składa się do strzału i powala jedno ze zwierząt. Wzburzony autor filmu powstrzymuje się z trudem przed niezwykle wulgarnym słownictwem. - Chcąc wyeliminować POTENCJALNE zagrożenie ze strony dzików, które "być może mogą kogoś przyszarżować", sprowadza się na ludzi BEZPOŚREDNIE zagrożenie, poprzez wysłanie między bloki uzbrojonego faceta z ostrą amunicją, który sobie robi strzelanie wśród postronnych gapiów! - wyjaśnia swoje wzburzenie autor posta.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News