Chuck Norris wchodzi do polityki. Wystartuje z list PiS

Chuck Norris wchodzi do polityki. Wystartuje z list PiS Źródło: źródło: facebook.com/polskichuck

Chuck Norris i Joanna Krupa w polskiej polityce!?  To nie żart. Jak się okazuje, jest to jak najbardziej możliwe. Wybory samorządowe tuż przed nami, a kandydaci chcą jak najbardziej zachęcić do głosowania na siebie. Czy uda im się zgarnąć przychylność wyborców?

Chuck Norris to niewątpliwie jedna z ikon amerykańskiego  kina akcji lat 80. Czy słynny amerykański aktor wiedział jednak, że jego polski sobowtór planuje wejść „kopniakiem z pół obrotu” w świat polskiej polityki? Na listach lokalnych komitetów i partii politycznych znanych i lubianych nazwisk nie brakuje. Kto by się jednak spodziewał gwiazdy amerykańskiego kina?

Chuck Norris, Marek Citko, Joanna Krupa...

Chuck Norris, jak przedstawia się kandydat Prawa i Sprawiedliwości, planuje szturmem wejść do świata polskiej polityki. Znany cosplayer i sobowtór amerykańskiej gwiazdy kina przyznaje, że jego marzeniem, jest stanowisko radnego w Otwocku. Marcin Olpiński, bo tak nazywa się właściwie sobowtór gwiazdora Hollywood, planuje istny szturm w stylu karateki: legendarnym kopniakiem z pół obrotu. Wyborcy ze Śląska będą mieli okazję zagłosować na samą Joannę Krupę! Niestety nie chodzi jednak o znaną z rozkładówek Playboya supermodelkę i jurorkę Top Model. Kandydatką do śląskiego sejmiku jest była mistrzyni Europy w fitnessie oraz kulturystka. Czy zyska ona takie samo uznanie, co jej znana imienniczka?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na kogo jeszcze będziemy mogli zagłosować?

Chuck Norris z Otwocka, czy śląska Joanna Krupa nie są jedynymi osobistościami, którzy będą się starać o nasze uznanie. Z list Kukiz'15 startuje, chociażby znany zapaśnik i bokser Marcin Najman. Zawodnik, który przed laty znany był z bardzo licznego przegrywania walk na ringu, w polityce nie zamierza klepać maty i chce podbić swoją osobą serca wyborców z województwa śląskiego. Zapaśnik znajduje się w gronie tak znanych postaci, jak, chociażby Marek Citko. Były zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok i Widzewa Łódź postara się uzyskać uznanie wśród podlaskich wyborców. Tym samym tropem poszli: były wokalista discopolowej formacji Topless, Marcin Siegieńczuk oraz uczestnik programu „Rolnik szuka Żony"- Paweł Szakiewicz. Tak znaną obsadę list wyborczych skomentował na łamach Faktu politolog Kazimierz Kik: - Nie chcę umniejszać tych osób, ale przy takich kandydaturach pojawia się pytanie o przydatność do zawodu. Przydatność merytoryczną i intelektualną. Niestety, w Polsce zrobiliśmy z demokracji teatr. Myślę, że takie kandydatury mają tylko podnieść słupki - mówi Kik. Słowa politologa zostaną zweryfikowane przez wyborców. Do urn wyborczych podejść będziemy mogli już za niespełna dwa tygodnie, tj. 21 października.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasia Cichopek wpadła w szał. Poniżył ją publicznie
  2. Żona Sławomira opublikowała nieznane zdjęcie. Fanów wmurowało!
  3. Gwiazdor TVN ujawnia kulisy swojego przejścia do Polsatu. Zaskakujące słowa 
Następny artykuł