Chrześcijanie oburzeni zachowaniem Angeliny Jolie. Pokazała arcybiskupowi sterczące sutki (foto)

Chrześcijanie oburzeni zachowaniem Angeliny Jolie. Pokazała arcybiskupowi sterczące sutki  (foto)

Angelina Jolie - oprócz aktorstwa - znana jest ze swojej działalności charytatywnej na rzecz kobiet, dzieci i uchodźców. To właśnie tej działalności dotyczyło jej ostatnie spotkanie z anglikańskim arcybiskupem, Justinem Welbym. Tematy poruszane przez nich w rozmowie przeszły raczej bez echa, inaczej jest ze zdjęciami, które wywołały w sieci oburzenie chrześcijan.

Angelina Jolie aktywnie bierze udział w spotkaniach z osobistościami na całym świecie, które w jakikolwiek sposób mogą pomóc jej w realizacji celów jakie sobie obrała w ramach działalności charytatywnej.

Jedno z ostatnich jej spotkań wywołało jednak ogromną burzę w sieci. Powodem oburzenia nie były jednak poruszane na spotkaniu z anglikańskim arcybiskupem Justinem Welbym tematy, a... stylizacja aktorki.

Na pierwszy rzut oka stylizacja Jolie nie różni się niczym wyjątkowym od tradycyjnych w takich przypadkach. Aktorka jest ubrana elegancko i klasycznie, bez typowych dla hollywoodzkich gwiazd "rozwiązań".

Jednak gdy przyjrzeć się bliżej, wyraźnie można zauważyć, że aktorka na spotkanie z chrześcijańskim hierarchą nie założyła... biustonosza.

Zdaniem ogromnej części internautów aktorka zachowała się w tej sytuacji - delikatnie mówiąc - niestosownie, "epatując" przed arcybiskupem sterczącymi sutkami.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News