Chorwaci wstrząśnięci zachowaniem Polaków. Nasi rodacy zostawili po sobie oburzający napis

Chorwaci wstrząśnięci zachowaniem Polaków. Nasi rodacy zostawili po sobie oburzający napis

Chorwacja jest oburzona zachowaniem polskich turystów. Nie tylko zachowywali się głośno, ale również dopuścili się aktu wandalizmu i prawdopodobnie zniszczenia mienia. O sytuacji poinformował lokalny chorwacki portal.

Chorwacja jest częstym kierunkiem turystycznym Polaków. Niestety, ostatnia wizyta turystów z Polski nie zostanie najlepiej zapamiętana przez lokalną społeczność. Turyści zostawili po sobie obraźliwe napisy, a to nie jest ich jedyny występek.

Chorwacja jest uwielbianym kierunkiem Polaków. Niestety, Chorwaci narzekają na turystów z Polski

Grupa Polskich turystów urządziła sobie imprezę na plaży w miejscowości Srima na południu Chorwacji. Jak informują lokalni mieszkańcy - koło godziny 20 na miejsce podjechało kilka aut z polskimi rejestracjami. Choć pozostawione zniszczenia mogą sugerować, że Chorwaci mieli do czynienia z męską grupą chuliganów, to w rzeczywistości wśród imprezujących były także kobiety z małymi dziećmi.

- Zatrzymali się przy samym brzegu. Byli bardzo głośno, krzyczeli do późnych godzin nocnych. Widziałem, że rzucali też kamieniami - opowiadał Chorwat.,

Została zawiadomiona chorwacka policja. Podejrzewa się, że kamienie, którymi rzucali Polacy, mogły uszkodzić cumujące przy przystani łodzie. Okazało się, że to nie koniec - turyści z kraju nad Wisłą pozostawili po sobie jeszcze inny, trwały ślad.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chorwaci oburzeni zachowaniem Polaków. Zostawili po sobie oburzający napis

Rankiem Chorwaci znaleźli obraźliwe napisy, wymalowane czerwoną farbą na betonowym murze pomostu. Napisano tam "KKS Sandencja" oraz "J***ć Wisłę". Mieszkańcy z początku nie mieli pojęcia, co oznaczają hasła, ale wyjaśnił im to inny turysta z Polski.

- Nie wiedzieliśmy, czy te napisy były obraźliwe, wyjaśniła nam to dopiero inna osoba z Polski. Jesteśmy w szoku, że w taki sposób można się zachować w innym kraju, szczególnie będąc z dziećmi. Tutaj nigdy nie dochodziło do tego typu scen - relacjonował jeden z Chorwatów.

Polscy internauci nie kryją oburzenia zachowaniem swoich rodaków, którzy najpewniej byli pseudokibicami. W komentarzach ostro skrytykowali wandali.

- Wiocha z Polski znowu dała znać o sobie - napisał jeden z komentujących.

- Myślę, że będzie lepiej część polskiego społeczeństwo utrzymać w biedzie, żeby nigdzie nie jeździli i się zbytnio nie rozmnażali - skomentował oburzony internauta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Zenek Martyniuk mieszka w niewyobrażalnych luksusach. Rezydencja króla disco to prawdziwy pałac (FOTO)
  4. Żona mistera Polski Rafała Maślaka załamała się na weselu. To co powiedziała mężowi rozrywa serca
  5. Jackowski przy nim jest "amatorem". Nagły huk w domu, tylko szósty zmysł ocalił mu życie
  6. Lepiej, żeby Rozenek nigdy tego nie zobaczyła. Doda ośmieszyła jej partnera tak, że ze wstydu zapadnie się pod ziemię

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News