CO TAM SIĘ DZIEJE?! Potężna burza uderzyła w stadion finału, cała łączność zerwana

CO TAM SIĘ DZIEJE?! Potężna burza uderzyła w stadion finału, cała łączność zerwana

Kiedy tuż po ceremonii medalowej na tegorocznym mundialu, oczom widzów ukazała się prowadząca Wiadomości TVP - Danuta Holecka. Nie miała dobrych wieści. Przepotężna burza uderzyła w stadion finału mistrzostw świata w piłce nożnej, na którym chwilę wcześniej o tytuł mistrza grali Chorwaci z Francuzami. Nie ma z nim łączności!

To wiadomości z ostatniej chwili! Przepotężna burza uderzyła w stadion finału mistrzostw świata w piłce nożnej. Takie informacje przekazała Danuta Holecka w Wiadomościach TVP.

Chorwaci, Francuzi i kibice - odcięci od świata

Nie możemy obserwować, jak Chorwaci i Francuzi cieszą się ze swojego miejsca na podium, ponieważ ze stadionem nie ma żadnej łączności.To może być nawet niebezpieczne.

Utrudnioną pracę mają również dziennikarze, którzy teraz powinni robić wywiady z gwiazdami tegorocznych mistrzostw. Przez pogodę i spowodowane nią utrudnienia, nie ma szans na jakiekolwiek nagrania.

Na stadionie znajdują się ważni politycy, gwiazdy piłki nożnej, trenerzy i dziesiątki tysięcy fanów footballu. Jeśli stadion nie jest odpowiednio przygotowany do takich warunków pogodowych - nie będzie łatwo uporać się ze skutkami potężnej burzy.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odechciewa się żyć w Polsce. Na KAŻDĄ katolicką parę przypada 215 tys. złotych
  2. Lekkoatletyka. Puchar Świata. Ewa Swoboda: Nie mam już siły, chyba. Mam dosyć
  3. Szokujące odkrycie! Niemal wszyscy karmimy tym psy, a to je ZABIJA
  4. Pielęgnacja twarzy po trądziku. Praktyczne porady
  5. Wzruszenie podczas Dzień Dobry TVN. Widzowie zamarli
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News