Jej synek zmarł rok temu. Poruszający apel matki do złodzieja

Jej synek zmarł rok temu. Poruszający apel matki do złodzieja

Coraz częściej słychać w mediach o przypadkach noworodków, które przedwcześnie umierają wykańczane przez choroby serca. To dla rodziców okropne cierpienie, które dotknęło również pewną matkę z Argentyny. Jej mały synek zmarł z powodu wady serca. Pozostała jej po nim ostatnia pamiątka, którą właśnie utraciła.

Wstrząsające historie, wyciskające za każdym razem łzy z oczu najczęściej dotyczą małych dzieci, które cierpią z powodu różnych chorób. Szczególnie boli to nas, jako dorosłych, bo rozumiemy dobrze ich niewinność i nieskazitelność. Zdecydowanie nie zasługują na taki los. Powoduje to nasz bunt i niezgodę. A już najgorzej jest, gdy to nasze dzieci. Wtedy zrobilibyśmy wszystko, aby je ocalić. Chętnie wzięlibyśmy na siebie chorobę, która ich dotyka. Najczęściej pozostaje nam jednak zaakceptowanie faktu, że to niemożliwe i towarzyszenie chorym w ich okropnej sytuacji. W taki sposób radziła sobie Carla Romana z Argentyny, której syn zmarł w wyniku strasznej choroby serca.

Wzruszający wpis, który wstrząsnął internautami

W Internecie pojawił się wpis, który na swoim Facebooku zamieściła Carla Romano. Był on przepełniony negatywnymi emocjami. Kobieta była zrozpaczona sytuacją, którą opisała. Jak zawsze robiła zwykłe, rutynowe wręcz zakupy w miejscowości Tucuman. Podczas płacenia za artykuły spożywcze prawdopodobnie nieopatrznie pozostawiła torbę obok jednej z kas. Następnie wyszła ze sklepu, aby spotkać się ze swoim mężem - Maxim. Następnie wstąpiła po drodze do domu do miejscowego kościoła. W pewnym momencie zdała sobie sprawę, że chociaż ma ze sobą zakupy to... czegoś jej brakuje. W końcu zauważyła brak torby. Tak naprawdę torba nie miała żadnego znaczenia w tej sytuacji. Ogromną wartość miało dla niej to, co znajdowało się wewnątrz - smartfon ze zdjęciami jej zmarłego syna. Razem z mężem powróciła więc do marketu. Niestety przedmiotu już tam nie było. Kobieta popadła w ogromną rozpacz.

Ostatnia pamiątka po dziecku

Na szczęście przypomniała sobie, że może na kogoś liczyć. W końcu media na całym świecie nie raz trąbiły o tym, jak internauci pomogli znaleźć komuś ich zgubę lub zidentyfikować złodzieja. Postanowiła spróbować swojego szczęścia - natychmiast opublikowała wzruszający wpis opisujący całą historię, a także apel do złodzieja.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Potrzebuję tylko karty pamięci. Na pewno widziałeś, że zawiera wiele zdjęć dziecka, które jest również na tapecie. To mój syn, który zmarł 10 miesięcy temu. Dla mnie mają wielką wartość, ponieważ są to zdjęcia, których nie będę mogła zrobić ponownie. Dam ci telefon komórkowy. Potrzebuję tylko moich zdjęć - podkreśla zrozpaczona kobieta. Wpis natychmiast osiągnął setki wyświetleń, a także został zalany ogromną falą pomocnych komentarzy. Wszyscy życzyli jej odnalezienia zguby, a także współczuli ogromnej straty. Jak podaje argentyńska gazeta "Contexto Tucuman" - niedługo przypada rocznica, kiedy to malutki Patricio został poddany drugiej operacji na swoim sercu. Kolejnych zabiegów nie było. Pięć miesięcy później dziecko zmarło. Zdjęcie, które znajdowało się na smartfonie ukradzionym przez złodzieja, to jedyna pamiątka, którą posiadała Carla. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Okrucieństwo, które mrozi krew w żyłach. Podpalili 15-latka i robili mu zdjęcia. "Płonął jak pochodnia"
  2. Kaczyński zabrał głos w Sejmie. Próbował wytłumaczyć swoją partię
  3. Marszałek Sejmu ma nowe hobby. Kosztuje nas setki tysięcy złotych
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu