Choroba zaatakowała muzyka
.
Agata Karczewska - 24 Lipca 2019

Słynny polski muzyk trafił do szpitala z powodu ciężkiej choroby. Napisał poruszającą wiadomość dla swoich fanów

Choroba znanego muzyka zasmuciła fanów w całej Polsce. O tym, że znajduje się w szpitalu, poinformował w ubiegłym tygodniu. Teraz wystosował poruszającą wiadomość dla swoich wielbicieli.

Choroba znanego muzyka zaskoczyła i zaniepokoiła jego fanów. Wokalista z powodu nagłej niedyspozycji musiał zostać przewieziony do szpitala. Wiadomości na temat jego złego stanu zdrowia pojawiły się w zeszłym tygodniu. Teraz celebryta zdecydował się napisać poruszającą wiadomość do swoich wielbicieli.

Choroba słynnego muzyka

Choroba Muńka Staszczyka była szokiem dla wszystkich. Wokalista legendarnej grupy T.Love był w takim stanie, że musiał zostać natychmiast przewieziony do szpitala. Nie podano natomiast, co dokładnie stało się muzykowi.

Anna Przybylska miała ciężkoTo straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiemCzytaj dalej

Teraz dzięki poruszającej wiadomości, jaką wokalista wystosował do fanów, można dowiedzieć się więcej na temat jego dolegliwości. Wielbiciele nadal martwią się o swojego idola.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

koraKora umierała w męczarniach. Piąte zdjęcie wywołuje dreszcze i rozrywa serceCzytaj dalej

Wiadomość do fanów

Muniek Staszczyk przebywał w Londynie, gdzie zachorował i został przewieziony do miejscowego szpitala. Ta informacja została przekazana za pośrednictwem facebookowego profilu grupy T.Love. W związku ze złym stanem zdrowia wokalisty odwołana została część solowych koncertów Muńka. Teraz pojawiły się kolejne doniesienia na ten temat.

Gwiazdor napisał poruszającą wiadomość do fanów, która wyjaśniła kulisy tego wydarzenia i opisała obecny stan zdrowia wokalisty. Widać, że mimo swojego stanu artysta nie traci pogody ducha, a do tego nadal obserwuje poczynania swoich wielbicieli. Zdecydował się także podziękować za okazane wsparcie.

- Hello everybody! Pozdrawiam wszystkich ze szpitala w Londynie, gdzie jestem od tygodnia pod opieką tamtejszych lekarzy. Wracam powoli do zdrowia po przebytej tu ciężkiej chorobie. Trzymajcie się. Bardzo dziękuję za wszystkie dowody miłości i wyrazy wsparcia - napisał na swoim profilu na Facebooku Muniek Staszczyk.

Niepokojące jest to, że wokalista nadal jest hospitalizowany. Wskazuje to na długą i wymagającą w leczeniu dolegliwość. Całe szczęście wraca już do zdrowia, więc fani mogą odetchnąć z ulgą. Można się spodziewać, że gwiazdor szybko wróci na scenę.

Muniek Staszczyk na końcu posta polecił także wszystkich przesłuchanie piosenki Dirty Streets of London pochodzącej z wydanej w 1991 roku płyty T.Love. Jak widać, wokalisty nie opuszcza dobry humor, a w powrocie do zdrowia pomaga mu słuchanie muzyki. Tytuł utworu nawiązuje oczywiście do tego, że to właśnie w londyńskim szpitalu leczy się gwiazdor.

Obrazy Pikio

Źródło: Facebook/T.Love/Muniek

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wydało się! Gwiazda TVN w ciąży! Pokazała zdjęcie w bikini z dużym brzuszkiem
  2. Dramat Roksany Węgiel! To wydarzenie na pewno wstrząsnęło 14-letnią gwiazdą do głębi. Fani nie mogli uwierzyć, gdy się o tym dowiedzieli
  3. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  4. Porażająca wiadomość o urodzonych wczoraj pięcioraczkach w Polsacie. Jest bardzo źle, trwa dramatyczna walka
  5. Ujawnił nieznane dotąd kulisy śmierci Dawidka. Tata rzucił się na uwięzione dziecko
  6. Królowa Elżbieta przyznała się po latach, do końca życia będzie tego żałować. Chodzi o śmierć księżnej Diany

Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej

Źródło: Facebook/T.Love/Muniek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News