Minister przekazał porażające wieści. Potwierdziły się najgorsze obawy, jego żona i córka też są chore

Minister przekazał porażające wieści. Potwierdziły się najgorsze obawy, jego żona i córka też są chore Źródło: facebook.com Michał Woś

Choroba dopadła żonę oraz córkę Ministra. Cala rodzina do samego końca miała nadzieję, że wyniki badań wyjdą negatywne. Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy.

Choroba Covid-19 zawładnęła całym światem. Francja, Włochy, Stany Zjednoczone, Polska i wiele innych krajów nieprzerwanie walczą z wirusem, mając nadzieję, że kryzys uda się zażegnać jak najszybciej. Wciąż jednak przybywa chorych, co negatywnie wpływa na próbę opanowania sytuacji. Władze każdego z państwa stosują coraz bardziej restrykcyjne środki w walce z chorobą, co oczywiście nie jest tak łatwe, gdy dopada ona również samych rządzących. Niestety, Minister i jego bliscy zachorowali na Covid-19, przykre informacje. 

Minister przekazał porażające wieści. Choroba dopadła również jego żonę i córkę 

Kilka dni temu minister środowiska Michał Woś przekazał za pośrednictwem swojego Facebooka, że przeprowadzone na nim badanie na obecność koronawirusa, niestety, dało wynik pozytywny. Krótko opowiedział o tym, w jaki sposób doszło do zarażenia oraz jak się czuje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Drodzy, zaraz po informacji, że u pracownika Lasów Państwowych, z którym się spotykałem stwierdzono koronowirusa - poddałem się kwarantannie oraz badaniu. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dostosowałem się do wszystkich procedur, jakie są wymagane są w takiej sytuacji przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Dziękuję wszystkim pracownikom służby zdrowia tak ciężko pracującym w ostatnich dniach i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi - napisał. 

Z kolei piątkowym południem opublikował kolejny wpis, tym razem na swoim Twitterze, z bólem informując, że choroba dopadła również jego żonę i córkę. Zdradził, że on sam musiał zostać pilnie przetransportowany do szpitala, gdzie podano mu tlen, jednak teraz on i jego najbliżsi zostaną poddani kwarantannie i domowemu leczeniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Chorych coraz więcej

2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

- Ciężki tydzień: żona i córeczka też z wirusem, na szczęście w dobrym stanie. Wieczorem 17/03 trafiłem do szpitala, nie obyło się bez podania tlenu. Dziś wypuszczą nas na leczenie domowe. Widziałem w akcji BOHATERÓW tych dni: WSZYSTKICH pracowników służby zdrowia. Dziękujemy - napisał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Jest oficjalne stanowisko papieża Franciszka ws. obchodów Wielkanocy. Wierni przecierają oczy ze zdumienia
  4. Cudowny, stary przepis na blok czekoladowy z czasów PRL. Smakuje jak za dawnych lat, słodkie niebo w gębie
  5. Teresa Lipowska sama na grobie Emila Karewicza. Wypowiedziała poruszające słowa, nie da się opanować wzruszenia
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News