Pilny apel ministra. W Polsce mamy już zarażenia poziome

Pilny apel ministra. W Polsce mamy już zarażenia poziome Źródło: pikio.pl

Choroba się rozprzestrzenia. Pojawił się właśnie pilny apel ministra, który zdradza, co Polacy mogą zrobić w zaistniałej sytuacji.

Choroba z Wuhan pojawiła się w Polsce i każdego dnia można zaobserwować wzrost liczby osób zarażonych koronawirusem. W związku z zaistniałą sytuacją wiceminister zdrowia wystosował do Polaków niezwykle ważny apel.

Choroba postępuje. Bilans chorych na koronawirusa w Polsce

Waldemar Kraska wiceminister zdrowia przekazuje najnowsze wiadomości w związku z koronawirusem w kraju. Okazuje się, że zgodnie z dostępnymi danymi, bilans chorych będzie się zwiększać. Liczba osób dotkniętych chorobą będzie rosła, a w kraju już obserwowane są przypadki osób, które zaraziły się koronawirusem w Polsce, a nie za granicą. 

- Bilans z dnia na dzień będzie coraz większy i przypadków będzie przybywało. Pierwsze przypadki  to były przypadki z zewnątrz, teraz mamy już przypadki wewnątrzkrajowe, czyli z zakażenia poziomego - przekazał w piątek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zarażenia na poziomie krajowym to, coś czego wcześniej lekarze nie obserwowali. Do tej pory w Polce wykrywane były zakażenia, które pojawiały się u osób, które przyjechały z zagranicy. W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją odnośnie koronawirusa wiceminister zdrowia podzielił się z Polakami ważnym apelem. 

Choroba w kraju. Pojawił się pilny apel ministra

Waldemar Kraska wystosował do Polaków niezwykle ważny apel. Minister infprmuje o tym, co możemy zrobić w zaistniałej sytuacji. 

- Zostańmy w domu. To najtańsza i najskuteczniejsza metoda, aby ustrzec się zakażenia kornawirusem. Ta metoda jest najbardziej skuteczna - apeluje wiceminister. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Chorych coraz więcej

2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

Pozostanie w domu to zgodnie ze słowami wiceministra zdrowia najskuteczniejsza metoda, by przeciwdziałać koronawirusowi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
  3. Modlitwą chcieli przegonić koronawirusa. Efekt może okazać się tragiczny dla całego kraju
  4. Zdesperowany brat szuka swojej siostry. Udostępnił zdjęcie i błaga wszystkich o pomoc
  5. Para była na romantycznej randce, a obok nich paradowały piękne blondynki w bikini. Reakcja chłopaka rozkłada na łopatki
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany

źródło: interia

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News