Usłyszała wyrok śmierci, choroba zaatakowała nagle. Mogła tego uniknąć, ale kobiety często ignorują objawy

Usłyszała wyrok śmierci, choroba zaatakowała nagle. Mogła tego uniknąć, ale kobiety często ignorują objawy Źródło: piqsels.com/CC0 public domain

Choroba zaatakowała nagle. Choć początkowo sądziła, że czuje się naprawdę dobrze, poznała wstrząsającą prawdę. Nie podejrzewała, że przyjdzie dzień, w którym spadnie na nią wyrok śmierci. Okazuje się, że kobiety często ignorują objawy tej choroby.

Choroba zupełnie odmieniła jej codzienność i sprawiła, że nie była w stanie myśleć o niczym innym. 50-latka została wprost poinformowana, ile dokładnie czasu jej zostało, w co aż trudno uwierzyć. Nie spodziewała się, że na pozór błahe objawy, na które nie zwracała szczególnej uwagi, niosą za sobą takie niebezpieczeństwo.

Usłyszała wyrok śmierci, choroba zaatakowała niespodziewanie 

50-letnia Esther Davidson nigdy nie mogła narzekać na swoje zdrowie, zarówno w czasach nastoletnich, jak i jako dorosła już kobieta. Sporadycznie zjawiała się w kabinecie lekarskim, a wizyty były raczej kontrolne. Co więcej, prowadziła bardzo zdrowy i aktywny tryb życia, dlatego tym bardziej nie spodziewała się, że mogłaby zachorować na coś poważniejszego niż zwykła grypa. 

Ciesząc się dobrym zdrowiem, Esther chciała zrobić coś dla tych, którzy nie mieli tyle szczęścia. Regularnie oddawała krew, a myśl, że może tym sposobem pomóc innym, napawała ja pozytywną energią i motywowała do dalszego działania. Przed każdym oddaniem krwi kobieta była badana. Przeżyła prawdziwy szok, gdy pewnego razu okazało się, że z jej perfekcyjnymi dotychczas wynikami coś jest nie tak. Lekarz z bólem poinformował, że 50-latka ma problem z wątrobą, a dokładniej cierpi na pierwotne zapalenie dróg żółciowych. Jakby tego było mało, okazało się, że kobieta wymaga przeszczepu, bo bez niego przeżyje tylko kilka lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wiele kobiet ignoruje objawy 

Esther długo zwlekała z operacją, jednak ostatecznie się na nią zdecydowała. Wszystko wskazuje na to, że zabieg przebiegł pomyślnie, bowiem kobieta do dziś ma się na prawdę dobrze, a największy koszmar ma za sobą. Mimo to nigdy nie zapomni chwili, gdy w jednej chwili jej świat przewrócił się do góry nogami przez okropną diagnozę.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Lekarze biją na alarm, ponieważ jak się okazuje, na pierwotne zapalenie dróg żółciowych chorują dziesiątki tysięcy osób i niestety wielu z nich nie udaje się uratować. Wszystko przez objawy, które zdecydowana większość ignoruje. Na skutek wspomnianej choroby, układ odpornościowy organizmu zwyczajnie szaleje i zamiast pomagać, atakuje narządy wewnętrzne. Ci, którzy się z tym zmagają, mogą odczuwać zmęczenie czy też nudności. Choć symptomy wydają się niegroźne, warto jak najszybciej udać się po poradę do specjalisty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: daily mail 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News