Mówią jej, że jest piękna, ale tylko z profilu. Wszystko przez chorobę

Mówią jej, że jest piękna, ale tylko z profilu. Wszystko przez chorobę Źródło: instagram/_katiemeehan/

Choroba zupełnie ją zmieniła, czego nie sposób nie zauważyć. Wiele osób, patrząc na jedną część jej twarzy, zgodnie stwierdza, że jest jedną z piękniejszych kobiet. Gdy jednak ich oczom ukazuje się druga połowa jej oblicza, wszyscy są w szoku.

Choroba, z którą zmaga się od dnia narodzin, ma ogromny wpływ nie tylko na jej wygląd, ale również na codzienne życie. Nie ma dnia, w którym nie wysłuchiwałaby nieprzyjemnych komentarzy pod swoim adresem. Musiało minąć wiele lat, by zaakceptowała swoją twarz, która znacznie różni się od jej wymarzonego oblicza. Dopiero teraz odważniej dzieli się pełnym wizerunkiem i nie obawia się krytyki. 

Jest piękną kobietą, ale tylko z profilu. Choroba ją zmieniła

Katie Meehan ma obecnie 25 lat i cieszy się pełnią życia, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Choć teraz uchodzi za pogodną dziewczynę, jeszcze do niedawna taka nie była. Katie od urodzenia zmaga się z ciężką chorobą, a dokładniej z naczyniakiem limfatycznym. Lekarze byli w szoku, gdy po raz pierwszy ujrzeli jej twarz podczas porodu, bowiem była ona zupełnie zdeformowana.  

Lewa połowa jej twarzy, od oka do samej brody, była co najmniej dwa razy większa, niż prawa strona. Meehan przeszła wiele operacji już jako mała dziewczynka, by jakoś uporać się z problemem. Dzięki działaniom lekarzy jej twarz nie jest tak opuchnięta, jak była na początku, jednak są zmiany, na które specjaliści nie mają zbyt dużego wpływu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej lewy policzek i broda są niesymetryczne, co jest od razu zauważalne. "Inność" sprawiła, że Katie była nieśmiała i niechętnie pokazywała się wśród obcych. Niemalże od zawsze słyszała, że jest piękną kobietą, jednak tylko z prawego profilu.

Trudny etap ma już za sobą 

Jeszcze do niedawna Meehan była pełną kompleksów dziewczyną. Dziś, jako 25-latka, nauczyła się żyć ze świadomością, że najprawdopodobniej jej twarz nigdy nie będzie wyglądać "normalnie". By pokazać światu, że nie wstydzi się swojego wyglądu, założyła profil na Instagramie, gdzie chętnie publikuje swoje zdjęcia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Katie nieustannie pozuje do fotografii, pokazując swój lewy policzek, co niezwykle podoba się internautom. Choć 25-latka nie jest w stanie uciec od hejtu, zdecydowana większość komentarzy jest pozytywna. Obserwatorzy zachwalają jej oryginalny wygląd i wciąż czekają na kolejne publikacje. 

instagram/_katiemeehan/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło! 
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: instagram 

Następny artykuł