Pastor Paweł Chojecki z telewizji „Idź Pod Prąd” przekonuje, że Janusz Korwin-Mikke to… „jeden z największych lewaków w Polsce”. Trudno nawet domyślać się, by lider partii KORWiN zgodził się z tym określeniem.

Korwin-Mikke przez lata nazywał tych, którzy uważają się za prawicowców (głównie PiS i część narodowców), „lewakami”. Przyszedł czas, gdy sam lider partii KORWiN został tak nazwany przez pastora Pawła Chojeckiego. Trudno nawet przypuszczać by Korwin-Mikke zgodził się z tym określeniem w swoją stronę, ponieważ od lat przekonuje, że „lepiej dać głosować małpie niż lewakowi”.

– Tacy ludzie jak Korwin są lewakami. To jeden z największych lewaków w Polsce. On głosi rozwiązłość seksualną i mówi żeby rozsiewali swoje geny nie wiadomo gdzie. To jest największy oręż lewactwa do zniszczenia konserwatyzmu! – mówił.

– Walczymy z nim politycznie, ale tu się pokazuje jego lewactwo. To obłuda, że podaje się jako konserwatysta. Tu chodzi z muszką, melonikiem i laseczką i konserwatystę zgrywa. Lewak klasyczny jeśli chodzi o moralność – dodał.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

...

Zobacz również