Chcesz, by Twoja choinka nie gubiła igieł? Prosta sztuczka z użyciem monety, żałuj, że nie znałaś jej wcześniej

Chcesz, by Twoja choinka nie gubiła igieł? Prosta sztuczka z użyciem monety, żałuj, że nie znałaś jej wcześniej Źródło: pexels/brett sayles

Choinka już nigdy nie będzie gubiła igieł, jeśli zastosujesz ten sprytny trik. Jest niezwykle prosty, a efekt powala.

Choinka jest najbardziej popularnym symbolem świąt. To ona wprawia nas w świąteczny nastrój, a cały świat szaleje na punkcie strojenia tego świątecznego drzewka. Niestety, żywe drzewko, chociaż wygląda i pachnie pięknie, bywa kłopotliwe. Chcielibyśmy jak najdłużej cieszyć się jego wyglądem, ale opadające igły nam nie pozwalają. Znamy sposób, aby zatrzymać wypadanie igieł. Od teraz już zawsze będziesz z niego korzystać.

Święta bez choinki nie istnieją

Święta bez choinki to jak Wielkanoc bez koszyczka. Świąteczne drzewko jest obowiązkowym elementem każdego domu. Polacy uwielbiają przystrajać swoje domy w świąteczne elementy. Każdego roku w grudniu sprzedaje się około miliona choinek, a ubieranie drzewka jest bardzo ważnym elementem naszej tradycji, bardzo chętnie kultywowanym. Wybór odpowiedniego drzewka, jego pielęgnacja i transport, wymagają jednak sporo zachodu.

 DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ta mała wskazówka rozwiąże problem opadających igieł. Tajemnica tkwi w wodzie, w której stoi choinka. Bardzo ważne jest, aby kontrolować ilość wody, tak, aby drzewko miało do niej stały dostęp. Należy zaopatrzyć się w stojak z pojemnikiem na wodę. Jednak to nie wszystko. Jest jeszcze jeden element, który wydłuży życie choinki.

Dzisiaj grzeje: 1. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
2. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl

Ten sposób to prawdziwy hit

Okazuje się, że jeśli doda się do pojemnika lekko ciepłej wody, to łatwiej będzie ona mogła spenetrować pień rośliny i ją nawodnić. Co więcej, zaleca się, aby wrzucić do niej miedziane monety. Miedź spowoduje, że w wodzie nie rozwiną się szkodliwe bakterie, glony i grzyby. Jak widać, jest to bardzo prosty sposób, a może zachwycić swoim efektem i pozwoli nam dłużej się cieszyć świątecznym klimatem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  2. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  3. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  4. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  5. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: podaj.to

Następny artykuł