Z pozoru rana wyglądała niegroźnie. 8 dni później synek Sary już nie żył

Z pozoru rana wyglądała niegroźnie. 8 dni później synek Sary już nie żył Źródło: GoFoundMe

Chłopiec zrobił sobie krzywdę i została mu niewielka rana. Mama przyzwyczajona, że chłopczyk cały czas się o coś rani, nie przejęła się zbytnio. Niestety rana nie była tym, czym się wydawała, a chłopiec po kilku dniach odszedł.

Chłopiec był oczkiem w głowie swoich rodziców. Był ich jedynym dzieckiem, które dorastało pod ich czujnym spojrzeniem. Miał wyrosnąć na ciepłego i dobrego człowieka, a wszystko zapowiadało, że tak właśnie będzie. W rodzinnym domu dostawał od mamy i taty dużo miłości, wsparcia i zrozumienia. Dzieciństwo mijało mu podczas beztroskich chwil spędzanych w otoczeniu ukochanej rodziny i pierwszych przyjaciół.

Uwaga, na rowerze jedzie mały chłopiec

W pogodny dzień synek Sary wyszedł pojeździć na rowerze. Był już na tyle dużym chłopcem, że opanował tą umiejętność do perfekcji. Niestety zdarzył mu się niefortunny upadek, w wyniku którego doznał głębokiej rany uda. 

Zaniepokojeni stanem zdrowia dziecka rodzice zabrali go natychmiast do lekarza. Tam specjaliści zajęli się małym. Musiał być niesamowicie dzielnym pacjentem, ponieważ bez problemów zniósł wszystkie zabiegi lekarskie. Jego spodnie zostały rozerwane, żeby można było dostać się do rany i ją zszyć, a następnie założyć szwy. Po wykonaniu wszystkich czynności, lekarze odesłali rodzinę do domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tylko historia nie kończy się w tym momencie. Rana na nodze zaczęła robić się czerwona i wyglądała, jak gdyby wdało się do niej zakażenie. Diagnoza lekarska potwierdziła te obawy, a - co gorsze - okazało się, że doszło do zakażenia podskórnej tkanki łącznej. 

Ostatecznie okazało się, że rana chłopca nie została dostatecznie dokładnie odkażona. Noga w momencie upadku miała kontakt z brudną ziemią. Lekarze zabrali dziecko na stół operacyjny, by usunąć zakażone tkanki, jednak zakażenie wciąż postępowało. Rodzice byli wysyłani do kilku szpitali w poszukiwaniu ratunku dla syna. Nikt nie był w stanie mu pomóc i po ośmiu dniach od wypadku chłopiec umarł.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Zrozpaczeni rodzice informują o tym wszystkich, chcą bowiem za wszelką cenę przekazać innym rodzicom, że zbagatelizowanie rany u dziecka może zakończyć się jego śmiercią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W październiku WYŻSZA EMERYTURA! Znamy już kwoty podwyżek
  2. Nastolatka SKATOWANA przed szkołą. Okładała ją pięściami. Nikt jej nie pomógł [NAGRANIE]
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

źródło: newsner 

Następny artykuł