Chłopiec urodził się bez rąk i nóg. Rodzice nagrali jego pierwsze kroki

Chłopiec urodził się bez rąk i nóg. Rodzice nagrali jego pierwsze kroki Źródło: Facebook/Katie Whiddon

Chłopiec pojawił się na tym świecie bez rąk i nóg, a jego wspaniali rodzice podarowali mu najpiękniejszy prezent na świcie. Ich miłość, wsparcie i troska pozwoliły maluszkowi rozwijać się tak samo, jak jego rówieśnicy. Wielkie było ich szczęście gdy stawiał on pierwsze kroki.

Chłopiec przyszedł na świat bez rąk i nóg. Rodzice nie załamali się jego stanem zdrowia i zrobili wszystko, co było w ich mocy, by rozwijał się tak samo jak zdrowe dzieci. Piękna historia pokazująca, że miłość jest największym darem, jakim można obdarzyć drugiego człowieka. 

Nie każdy ma tyle szczęścia, żeby otrzymać od najbliższych wsparcie. Fortuna sprzyjała jednak maluszkowi i otrzymał on od losu najwspanialszą rodzinę, która dokłada wszelkich starań, by życie było dla niego jak najbardziej normalne.

Chłopiec bez rączek i bez nóżek 

Kate była w ciąży, poszła na rutynowe badanie USG i usłyszała najgorszą wiadomość z możliwych. Okazało się, że dzidziuś, którego nosi pod sercem rozwija się bez wszystkich kończyn. Choroba zdiagnozowana przez lekarzy to amelia-fokomelia.

- Kiedy dowiedziałam się, że nie będzie miał rąk ani nóg, pomyślałam, że będzie po prostu warzywem… nie wiedziałam, czego się spodziewać. - myślała przyszła matka.

Miała dopiero co 19 lat, gdy dowiedziała się, że zostanie mamą. Była przerażona tym, co będzie po porodzie. Pojawiły się w niej obawy, że nie sprosta wyzwaniom, które przyszykował dla niej los. Jednak pomimo czarnych myśli, które miała przed porodem, urodziła ślicznego i dzielnego chłopca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Kiedy miał około 2 miesięcy, kładłam go na łóżku … Widziałam go kątem oka jak uderzał rękami w zabawki. Zaczęłam płakać, byłam taka szczęśliwa i to potwierdziło, że będzie mógł robić różne rzeczy - wspomina trochę szczęśliwsze chwile mama.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Im dłużej był na świcie tym bardziej kobieta wierzyła w siebie. Zdolności rodzicielskie jej i partnera pozwoliły chłopcu stawiać pierwsze kroki. Pochwalili się tym momentem w mediach społecznościowych. Dzięki nim wszyscy możemy być świadkami tego małego cudu jaki wydarzył się w ich życiu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

źródło: webniusy

 

Następny artykuł