Do sieci wyciekło nagranie z męskiej szatni. Widać na nim skandaliczne zachowanie trenera, skrzywdził chłopców na całe życie

Do sieci wyciekło nagranie z męskiej szatni. Widać na nim skandaliczne zachowanie trenera, skrzywdził chłopców na całe życie Źródło: twitter/Out Of Context Football/

Chłopiec uwiecznił skandaliczne zachowanie trenera. Mężczyzna potwornie skrzywdził nastolatków, co z pewnością zapamiętają do końca swojego życia.

Chłopiec postanowił nagrać, w jaki sposób szkoleniowiec traktował swoich podopiecznych. Na filmiku wyraźnie widać jego złość, ale przede wszystkim bezwzględność, która aż zapiera dech w piersiach. Trudno sobie wyobrazić, że mógł dopuścić się czegoś tak okrutnego względem młodych chłopaków. 

Chłopiec uwiecznił skandaliczne zachowanie trenera 

Już od trzech lat po sieci krąży nagranie z męskiej szatni, na którym widać, jak trener młodzieżowej drużyny piłkarskiej Kayseri Meysuspor, Halit Kurt, zachowywał się względem swoich podopiecznych, gdy ci w czasie spotkania z Kayseri Idman Yudu przegrywali 1:3. 

Podczas przerwy, mężczyzna najpierw zaczął krzyczeć na nastolatków, wulgarnie ich obrażając, a później przeszedł wzdłuż ławki, na której siedzieli i każdego z nich z całej siły uderzał w głowę. Na twarzach młodych chłopaków widać nie tylko przerażenie, ale również poczucie winy, że zawiedli swojego trenera. Choć udało im się wygrać mecz, nie mogli zapomnieć o tym, co ich spotkało, a gdy nagranie trafiło do sieci, Kurt szybko poniósł konsekwencje swojego okrutnego czynu. 

Początkowo, gdy wszczęto przeciwko niemu śledztwo, został zawieszony na 1035 dni i osiem meczów, jednak finalnie pożegnał się z posadą na dobre. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Druzgoczące tłumaczenia 

Szybko okazało się, że mężczyzna nie czuje się winnym i co więcej uważa, że postąpił słusznie. W czasie składania wyjaśnień przytoczył kilka przykładów, w których trenerzy ponoć zachowali się podobnie, a odnosząc się do nagrania nie wykazał skruchy i stwierdził, że filmik powinien pozostać własnością prywatną. 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie

2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

- Nie tylko ja używam tej metody, ale była ona też szeroko stosowana przez poprzednie pokolenia. Wszyscy wiedzą, że Alex Ferguson uderzył Davida Beckhama, Fatih Terim też bije swoich graczy od czasu do czasu. Ja kocham moich zawodników. Mamy relację rodzic-dziecko. Jeśli chodzi o udostępniony film, muszę powiedzieć, że wydarzenia w szatni nie powinny stać się własnością publiczną, tak jak działania małżeńskie w sypialni - mówił.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
  4. Zamknęli go w psychiatryku jako niepoczytalnego za gwałt na 7-latku. Wyszedł i dostał pod opiekę 9-latkę, dokonano strasznego odkrycia
  5. Niewiele osób o tym wie, ale popełniają karygodny błąd podczas gotowania ziemniaków. Drobna zmiana sprawi, że będą o niebo lepsze

Źródło: twitter

Następny artykuł