Pitbull zaatakował 4-latka na ulicy. Kamery uchwyciły rozpaczliwą walkę przechodnia i oburzającą reakcję opiekunki, tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Pitbull zaatakował 4-latka na ulicy. Kamery uchwyciły rozpaczliwą walkę przechodnia i oburzającą reakcję opiekunki, tylko dla ludzi o nerwach ze stali Źródło: Wprost

Chłopiec został zaatakowany przez pitbulla w trakcie spaceru z mamą. Ten niezwykle groźny atak uchwyciły kamery uliczne. Na nagraniu widać bohaterską reakcję przechodnia. Z kolei zachowanie opiekunki zdecydowanie nie należy do heroicznych.

Chłopiec został brutalnie zaatakowany na ulicy przez dużego pitbulla. Rozwścieczony pies znienacka rzucił się na 4-letnie dziecko, które przebywało w towarzystwie opiekunki. Całe zajście uchwycił monitoring uliczny. Gdyby nie bohaterska reakcja zupełnie przypadkowego przechodnia, mogło dojść do ogromnej tragedii. 

Chłopiec spacerował z nianią

4-latek był pod opieką niani w momencie, gdy nagle zaatakował go pies. Patrick do Ceu, widząc rozgrywający się dramat, natychmiast ruszył na ratunek. Mężczyzna przez długi czas usiłował wyrwać zwierzęciu chłopca. Pitbull nie dawał za wygraną - szarpał dziecko coraz mocniej. Wtedy mężczyzna zaczął kopać psa, próbując w ten sposób odwrócić jego uwagę od chłopca. Ta metoda okazała się skuteczna i wydawać by się mogło, że dziecko zostało uratowane. Niestety, pitbull wpadł w jeszcze większy szał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy 20-latek trzymał już dziecko na rękach, pies zaczął poruszać się wokół niego, jakby ponownie próbował zaatakować 4-latka. Dlatego Patrick położył dziecko na dachu zaparkowanego w pobliżu samochodu, a następnie sam się na niego wspiął, ponieważ rozdrażnione zwierzę zaczęło go atakować. W taki sposób zapewnił sobie i chłopczykowi bezpieczne schronienie.

Skandaliczne zachowanie opiekunki

Te chwile grozy zostały nagrane przez kamery monitoringu w Rio de Janeiro. Bezrobotnego 20-latka okrzyknięto mianem bohatera. Mężczyzna przyznał później, że działał instynktownie - wyobraził sobie, że to jego córeczka zostałaby zaatakowana i potrzebowałaby pomocy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie
2. Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Kamery uchwyciły także skandaliczne zachowanie opiekunki dziecka. Niania zupełnie zignorowała atak na dziecko, które miała pod opieką. Wstała, pozbierała swoje rozrzucone rzeczy i oddaliła się, nawet nie przyglądając się tej dramatycznej akcji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Grabarz wykopał z grobu ciało 10-letniej Amelki. Powód przyprawia o ciarki, matka jest roztrzęsiona
  4. Mężczyzna na wózku zrobił niewiarygodną rzecz. Nie wiedział, że wszystko się nagrywa
  5. Sławomir tuż przed Sylwestrem ujawnił wielką tajemnicę. Oszałamiająca niespodzianka

Źródło: Wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News