Właśnie odkryto zwłoki uduszonego chłopca. Mieszkańców polskiej miejscowości zmroziło

Właśnie odkryto zwłoki uduszonego chłopca. Mieszkańców polskiej miejscowości zmroziło Źródło: pikio.pl

Martwy chłopiec został znaleziony w jednej z polskich miejscowości. Pracowniczki, które natrafiły na zwłoki, były przerażone. Prawdopodobnie dziecko zostało uduszone.

Chłopiec został uduszony, w tajemniczych okolicznościach. Kobiety pracujące w hostelu jako pokojówki, w jednym z pomieszczeń natknęły się na leżące na łóżku, przykryte ciało 10-latka. Na miejsce przyjechała policja, która będzie badać przyczyny śmierci dziecka.

Martwy chłopiec w pokoju w jednym z polskich miast

Na przerażające znalezisko natrafiono koło godziny 14.00 w hostelu przy ulicy Orlej w Lublinie. Personel hotelu po odkryciu zwłok natychmiast wezwał policję. Śledczy po przyjeździe na miejsce zajęli się przeszukiwaniem budynku. W czynnościach bierze udział prokuratura oraz technicy kryminalistyczni. Zatrzymano część gości przebywających w tych godzinach w lokalu, policja przesłuchuje potencjalnych świadków.

 

Informacje o tym, że dziecko zmarło w wyniku uduszenia są na razie oficjalnie niepotwierdzone. Podobnie sprawa wygląda z wiekiem i płcią ofiary, na razie prokuratura milczy, zasłaniając się dobrem śledztwa. Według ustaleń mediów, zmarłym był 10-letni chłopiec. Jednak sam fakt znalezienia ciała nieletniego w lubelskim hostelu został potwierdzony przez służby. Wiadomo również, że nie była to śmierć naturalna. Ciało dziecka zabezpieczono do sekcji zwłok.

- W tej chwili nie mogę podać wieku ani płci dziecka - zastrzegał w rozmowie z Polsat News policjant, Kamil Gołębiowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ten moment nie odnaleziono rodziców dziecka, nie wiadomo również czy byli zamieszani w śmierć chłopca. Według nieoficjalnych doniesień, to matka miała udusić 10-latka. Zapewne wraz z rozwojem sprawy na jaw wyjdą nowe fakty.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Rok później stało się niemożliwe
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Lokalna społeczność i personel hostelu jest przerażony. Szczególnie widać to w komentarzach na portalach społecznościowych, gdzie mieszkańcy wyrażają swoje obawy. Wiele osób wskazuje, że 10-latek nie mógł wynająć pokoju sam, więc sprawca powinien odnaleźć się w błyskawicznym tempie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl
  4. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: Polsat

Następny artykuł