Kobieta zorientowała się, że 2-letni chłopiec zginął. Dopiero nagranie ujawniło całą prawdę

Kobieta zorientowała się, że 2-letni chłopiec zginął. Dopiero nagranie ujawniło całą prawdę Źródło: Pixabay / 192635

Chłopiec zginął i nikt nie zauważył jego obecności. Kiedy kobieta zorientowała się, że go nie ma, wpadła w panikę. Rodzice 2-latka dowiedzieli się całej prawdy z nagrania, które zarejestrowała uliczna kamera.

Chłopiec zginął w czasie kiedy był pod opieką pracowników żłobka. Nikt w placówce nie zauważył nieobecności dziecka. Jedna z nauczycielek zorientowała się dopiero po pewnym czasie i wpadła w panikę. To, co działo się z dzieckiem, zarejestrowała uliczna kamera. Rodzice dopiero z nagrania dowiedzieli się, co się wydarzyło z ich synem.

Chłopiec zginął, gdy był w żłobku

Rodzice dopiero z nagrania dowiedzieli się o tym, co działo się z ich 2-letnim synem. Tego dnia zostawili go w żłobku pod opieką nauczycielek. Na wideo widać, jak mały chłopiec ubrany tylko w pieluszkę wychodzi tylnymi drzwiami z placówki, schodzi po schodach i rusza przed siebie, prosto na ulicę pełną samochodów. Jedna z pracownic żłobka dopiero po kilku minutach zorientowała się, że brakuje jej podopiecznego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec wyszedł tylnym wyjściem, wprost na ulicę

Kobieta wybiegła na ulice bardzo przestraszona i gorączkowo rozglądała się po okolicy. Niedopilnowane dziecko było w wielkim niebezpieczeństwie. Na ulicy było wiele samochodów i przypadkowych przechodniów. Jej poszukiwania były jednak bezskuteczne, dziecko zdążyło odejść już bardzo daleko. Bardzo zdenerwowana wróciła do żłobka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiedzieli, że ich dziecko urodzi się poważnie chore. Gdy tylko je zobaczyli, odjęło im mowę
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Nieletnim uciekinierem zainteresowali się przechodnie, którzy zatrzymali i uratowali dziecko. Rodzice całej prawdy dowiedzieli się dopiero z nagrania monitoringu. Uliczna kamera uchwyciła niebezpieczną ucieczkę chłopczyka. Dziecku prawdopodobnie nic się nie stało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Syn znanego aktora TVP zmarł na jego rękach. On i jego rodzina bardzo to przeżyli
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News