Nowa najmłodsza ofiara śmiertelna epidemii w Europie. Bardzo smutna wiadomość, chłopiec był tak młody

Nowa najmłodsza ofiara śmiertelna epidemii w Europie. Bardzo smutna wiadomość, chłopiec był tak młody Źródło: pixabay _Alicja_

Chłopiec był bardzo młody. Dziś w mediach pojawiła się wiadomość, że dziecko nie żyje. Jest jedną z najmłodszych ofiar śmiertelnych epidemii koronawirusa w Europie.

Chłopiec zarażony koronawirusem nie żyje. Przykra wiadomość pojawiła się dzisiaj w mediach. Chłopiec jest najmłodszą śmiertelną ofiarą epidemii w Europie. 

Chłopiec zarażony koronawirusem nie żyje 

Koronawirus atakuje każdego, bez względu na wiek. Codziennie pojawiają się informacje, że coraz młodsze osoby zarażone są wirusem. Niestety, dziś z zagranicznych mediów napłynęła wiadomość, że nie żyje młody chłopiec zarażony koronawirusem. 

Dziś w szpitalu Santa Maria da Feira w Portugalii zmarł 14-letni chłopiec. Jest najmłodszą ofiarą koronawirusa w Europie. Chłopiec nie cierpiał na żadne choroby współistniejące, nikt nie spodziewał się, że zarażenie wirusem doprowadzi do śmierci młodego chłopaka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

14-letni chłopak mieszkał z rodziną na północnym-zachodzie Portugalii. Zgodnie z wiadomościami, które pojawiają się w lokalnych mediach potwierdzone zostało, że chłopiec nie cierpiał na żadne poważny choroby współistniejące. Pojawiła się informacja, że chłopiec miał łuszczycę. Ze względu na wyjątkowo ciężki stan chłopca, lekarze nie zdecydowali się na przewiezienie go do szpitala w Porto. 

Młode ofiary koronawirusa w Euuropie. Chłopiec miał zaledwie 14 lat

Na całym świecie sytuacja związana z epidemią zmienia się z minuty na minutę. Co chwilę pojawiają się informacje, o nowych osobach, które zarażone są koronawisuem. Niestety, coraz więcej osób umiera ze względu na zarażenie. 14-letni chłopiec stał się najmłodszą ofiarą w Europie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat
2.
Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Zaledwie kilka dni temu we Francji zmarła Julie, która miała 16 lat i była zarażona koronawirusem. Do dzisiaj ona była najmłodszą ofiarą wirusa w Europie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News