Chłopiec został zamordowany
Archiwum prywatne
Irmina Jach - 28 Listopada 2020

2-latek zmarł tragicznie, prawdopodobnie zabił go ojciec. Zrozpaczona mama nie ma pieniędzy na pogrzeb

Chłopiec z Polski, który mieszkał na północy Edynburgu, w ubiegłą sobotę zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Szkocka policja uważa, że dwuletni Julek został zamordowany przez ojca. Mama dziecka, pani Patrycja z Gdańska, nie ma pieniędzy na pogrzeb. Błaga internautów o pomoc.

Chłopiec pochodzący z Polski został odnaleziony martwy 21 listopada. Na ciele dziecka zauważono liczne obrażenia. Organy ścigania zatrzymały ojca dwulatka, Łukasza Cz. Mężczyzna usłyszał zarzut napaści. Prawdopodobnie zamordował własnego syna.

Policja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyłaPolicja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyłaCzytaj dalej

Chłopiec z Polski został zamordowany przez ojca

Ojciec małego Julka przebywa w areszcie. Ma odpowiedzieć także za jazdę pod wpływem alkoholu oraz przekroczenie prędkości. Czterdziestolatek nie odniósł się do aktu oskarżenia. Dalsze czynności zostały zaplanowane na nadchodzący tydzień. 

Dwulatek był jedynym dzieckiem gdańszczanki, pani Patrycji. Pomimo że rodzice się rozstali, maluch regularnie widywał się z ojcem. Taka decyzja została podjęta przez sąd. W ubiegłą sobotę - jak zeznały osoby z otoczenia rodziny - mężczyzna miał pojawić się w mieszkaniu byłej partnerki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Łukasz C. napadł na kobietę, po czym opuścił lokal, zabierając ze sobą dziecko. Niedługo później doszło do tragedii, która wstrząsnęła okolicą.

Lindsay Cragg z biura prasowego policji w Edynburgu przekazała "Faktowi", że śmierć dwulatka jest traktowana jako "podejrzana". Dodała, że jego ojciec usłyszał już zarzuty w związku ze śmiercią chłopca.

Jak mówiła, śledztwo w sprawie cały czas trwa, dlatego policja nie może jeszcze wypowiadać się o szczegółach tego tragicznego zdarzenia.

Pod jednym z drzew na osiedlu Muirhouse sąsiedzi Polaków postawili krzyż, pod którym składają bukiety kwiatów, maskotki i zapalają znicze, by uczcić pamięć chłopczyka.

Dzisiaj grzeje:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzecz
 3. Krzysztof Krawczyk w środku nocy przekazał wiadomość o śmierci. Odeszła bliska mu osoba, łzy same napływają do oczu
 4. Współwięźniarki były zgodne, co trzeba zrobić z mamą Madzi. Wszystko trwało kilka dni, powalające

Zrozpaczona mama nie ma środków finansowych, by zorganizować pogrzeb synka. Jej przyjaciółka postanowiła założyć zbiórkę internetową i zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc w tym trudnym dla rodziny czasie.Można ją wesprzeć, klikając tutaj. Do tej pory udało się zebrać ponad 16 tysięcy złotych.

- W sobotę rano naszej przyjaciółce zawalił się świat. Jej synek tragicznie stracił życie. Chcemy wesprzeć ją w tym trudnym czasie finansowo, by mogła godnie pochować Julka, by miała czas na zmierzenie się z nową, trudną rzeczywistością - napisano na stronie internetowej.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. 7-latek odczuwał silny ból. W jego przełyku lekarze znaleźli dziwny przedmiot
 2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 3. Rodzinna tragedia na zachodzie Polski. Nie żyje małżeństwo, porażające, kogo zatrzymała policja
 4. Tragedia w szpitalu w polskiej miejscowości. Na miejscu jest policja i prokuratura, nic nie dało się zrobić
 5. Będzie dodatek do 500 plus? Pojawiła się oficjalna wiadomość, wielu rodziców będzie wniebowziętych
 6. Najdelikatniejsze ciasto bez pieczenia "pianka cappuccino". Przepis na mistrzowski deser
 7. Rolnik właśnie miał zakończyć pracę. Niestety, wtedy doszło do najgorszego

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News