5-letni chłopiec przez wiele godzin siedział przy zwłokach matki. Prawda okazała się wyjątkowo smutna

5-letni chłopiec przez wiele godzin siedział przy zwłokach matki. Prawda okazała się wyjątkowo smutna Źródło: pexels.com Kat Jayne

Chłopiec na własne oczy widział śmierć swojej mamy. Przez wiele godzin siedział przy jej zwłokach, płakał i bał się - nie wiedział, dlaczego kobieta nie reaguje na jego błagalne wołania. Prawda okazała się być przygnębiająco smutna.

Chłopiec nie sądził, że w tak młodym wieku zostanie kompletnie sam. Miał tylko mamę. Widok jej bezwładnego ciała zostanie z nim do końca życia.

Chłopiec kilkanaście godzin czuwał przy ciele mamy

Chłopczyk ma zaledwie 5 lat, a już doświadczył najgorszej tragedii w swoim życiu. Długo nie zapomni tego, co stało się w mieszkaniu. Wszystko zaczęło się od tego, że sąsiedzi 42-letniej Dedry Wilkes skontaktowali się z policją. Byli zaniepokojeni, ponieważ długo jej nie widzieli - podobnie jak jej synka. Wiadomo, że 42-latka od kilku lat pracowała w szpitalu Piedmont Newnan w stanie Georgia w USA.

Dedra Wilkes nie była z nikim związana - wychowywała synka samotnie, dlatego to dopiero sąsiedzi zaczęli podejrzewać, że mogło stać się z nią coś złego. 25 marca policjanci weszli do jej mieszkania, siłą sforsowali drzwi. Widok poraził ich do głębi - na łóżku leżały zwłoki kobiety, a przy nich siedziało płaczące dziecko. 5-latek musiał przez kilkanaście godzin przebywać z ciałem mamy.

Okazało się, że 42-latka była zakażona koronawirusem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dedra Wilkes była nosicielką koronawirusa. 5-latek od razu został przewieziony do szpitala zakaźnego, by jemu również wykonano potrzebne testy. Będąc w tak bliskim kontakcie z osobą zakażoną, istniało niebezpieczeństwo, że on również będzie chory na COVID-19. Wyniki testów są na razie nieznane. Śledczy ustalili też, że syn pracownicy szpitala mógł siedzieć przy zwłokach nawet 16 godzin.

Dzisiaj grzeje: 1. Eksperci ostrzegają przed możliwą drugą falą zarażeń. Podano dokładną datę
2. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem

Nie wiadomo, jak 42-latka zaraziła się koronawirusem. Nie miała kontaktu z pacjentami chorymi na COVID-19, nie da się określić, przez kogo stała się nosicielką.

- W ramach ostrożności, skontaktowaliśmy się z pracownikami i pacjentami, którzy mógł mieć z nią kontakt w ostatnim czasie. Na razie nie mamy sygnałów, że ktoś spośród nich ma koronawirusa - poinformował rzecznik szpitala Piedmont Newnan, John Manasso.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Nauczycielka upokorzyła ucznia na oczach całej szkoły. Wtedy wypowiedział słowa, które matka zapamięta do końca życia
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Znaleziono go martwego we własnym domu
  5. Rogaliki naszych babć, zabiorą Cię prosto do dzieciństwa. Do przygotowania wystarczą tylko 4 składniki, na pewno masz je pod ręką
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News